Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zed vagy Talon? (League of...

Zed vagy Talon? (League of Legends)

Figyelt kérdés
Sziasztok mostanába nagyon assassinos hangulatba vagyok és ez a két kari között gondokodtam meg még esetleg Kha'Zix de ha van másik jó assassin akkor mondjátok. a kérdés csak annyi hogy mien tapasztalataitok vannak rólük és hogy melyiket érdemesebb megvenni. Köszönöm

2013. aug. 30. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talon, zed a nerf óta gyengén muzsikál.
2013. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és Kha'Zix ?
2013. aug. 30. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
kha-t is jól lenerfelték, nem mondom hogy gyenge, de nem op már.
2013. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Zeddel még mindig lehet aratni.
2013. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
zedet ajánlom én is, de kha is nagyon erős, talon gyengébb, mert ő beugrik kiszed valakit, de nehezen jön ki, míg kha' megkapja az E restet, zed meg csak visszaugrik ultival/w-vel.
2013. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi és ha választani kéne kit mondanál ?
2013. aug. 31. 20:48
 7/12 Nami the Tidecaller ***** válasza:

Talon-t ne, mert Zed=Talon 2.0

Zed meg Kha közül teljesen mindegy melyik,mert mind a kettő "beugrok és megeszlek".

2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Zed vele penta killem volt
2013. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Elmentek a faszomba . OP mind , továbbra is .. Nem tudom ki találja ki az ilyeneket . Nekik ez a lényegük és erre balancolták őtet . Továbba a "gyengén muzsikáló" Zed továbbra is 1-shootolja az emberket , Kha'Zix nak a balance miatt a W gyengébb a Q pedig 45% (!) Többed sebez ha evolézzük . Talon pedig a nerfek ellenére is megver minden egyes AP-s karaktert ( Kivéve Ryzot ).
2013. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Zed mindenkepp! Legjobb statom (tegnap) 38/4. Utolso valaszolonak twljesen igaza van!
2013. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!