Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3ban honnan lehet szerezn...

Sims 3ban honnan lehet szerezni különböző hajakat, ruhákat, sminkeket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bármit próbálok csinálni, a simem egyszerűen ronda marad. Csak az alapjáték van meg, de a grafikáját maxra állítottam. Hiába próbálok bármit csinálni, fogalmam sincs, hogy hogy lehet szebbé varázsolni őket. Ráadásul olyan alaktalan mindegyik.. Találtam néhány képet, és csak csodálom, és csodálom, hogy lehet ennyire jól megcsinálni, nekem meg miért nem megy, azonkívül, hogy béna vagyok hozzá.

pl: [link]


[link]


ennél koppant az állam: [link]


valamilyen kiegészítőhöz vannak ezek? vagy külön le kell tölteni? Előre is köszönöm a választ.



2013. aug. 29. 23:40
 1/5 anonim válasza:
Na szóval ezen az oldalon: [link] be kell jelentkezni vagy regisztrálni és kész ott pedig keresgélhetsz melyik tetszik és csak lekell töltened és kész :)
2013. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt elfelejtettem mondani, hogy nem eredetiben van meg az alapjáték :s esetleg ingyen, egyszerűbben valami más megoldás? (angol tudásom a béka valaga alatt van, lehetőleg ne kelljen sok nyelvtudás hozzá :S) de nagyon köszönöm a választ.
2013. aug. 30. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit az előttem válaszoló linkelt az az EA hivatalos oldala, ez fizetős, de van egy csomó nem hivatalos, ingyenes oldal, ahonnan szép hajakat, ruhákat szedhetsz le:


Ez itt például egy olyan, ahol összegyűjtik, hogy mik jelentek meg mostanában, és van link is.

[link]

Ha az van írva alá, hogy FREE, akkor ingyenesen letöltheted, ha a Direct link to download...-ra mész.

Ha az van, hogy Donation/Pay, akkor sajnos azért fizetni kellene, ha pedig az, hogy Free registration, akkor pedig a tartalom ingyenes, de regisztrálni kell az arra az oldalra, ahonnan letölthető.

Ezek pedig teljesen ingyenes oldalak:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettél *-* ment a zöld mindkettőtöknek :)
2013. aug. 30. 18:20
 5/5 anonim válasza:
Köszi :D
2013. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!