Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnám futtatni a Witcher...

Hogy tudnám futtatni a Witcher 2-őt?

Figyelt kérdés

Megvettem a Witcher 2-őt, de még minimumon is szaggat, ami elég érdekes, mert a Far Cry3 viszont Ultrán fut 30 fps-el.

Frissítettem a videó kártyát, de az sem segített.

A gépem:


Videó kártya: Gigabyte GeForce GT 630 (2GB)

CPU: Intel Core I3-3240 (3,4GHz)

Ram: 4GB


2013. aug. 28. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Felbontásnak mekkorát állítottál be? Ha esetleg 4:3-as képarányban játszol, akkor váltsd át 16:9-be vagy 16:10-be, nekem az is rengeteget dobott a teljesítményen. Meg Enhanced Edition, vagy sima? Mert az Enhanced Editionban sok patch benne van már, ami ugyancsak sokat ad a teljesítményhez. De ha az is van, akkor is szedd le a patcheket hozzá, mert a memóriakezelést tovább javítja.
2013. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enhanced Edition-om van, és feltelepítettem az összes patch-et amit jelzett hogy letölthető. A képarány 16:10. A Geforce Experiencel is próbáltam optimizálni, de az se segített.
2013. aug. 28. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szarul van optimalizálták. Én lemondtam róla.

De mennie kell.

Ha nem eredeti,tölts le egy másik verziót,hátha ott nem szaggat.

Amúgy nekem picit gyengébb gépem van,(csak a videókártya nem) ugyan ennyi rammal,és minimumon jól fut.

2013. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nvidia Control Paneled van? Ott próbáld meg tuningolni az órajeleket, az minden játéknál javít a teljesítményen, én is szoktam az enyémet. Meg a felbontást ne vedd 1280x720-nál nagyobbra.
2013. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eredeti, és azért furcsálltam mert az előző gépemen ami sokkal gyengébb volt jobban futott.
2013. aug. 28. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem is támogatja ezt a videokártyát, akkor meg nem tudsz vele mit kezdeni.
2013. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!