Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 -ban tiszta a szoba,...

Sims 3 -ban tiszta a szoba, még is szemétkupacért megy le a hangulatuk. Mitől?

Figyelt kérdés

Igazából az egész jelenség a konyhában van, elég nagy a konyhám, és ezek vannak benne:

-Közepes asztal, rajta 2 gyertya, és egy virágosváza.

-2 darab szék

-3 Mennyezeti lámpa

-2 Talpon álló magas lámpa

-2 sütő

-6 db pult

-1 Hűtőszekrény

-1 Szeméttároló

-1 Mosogatógép

-Jégkása készítő

-Festmények.

A szemetesből minden ki van víve, nincs benne semmi, mosogató, pultok, sütő megtisztítva. Mi lehet mocskos, miért jelzi, hogy szemétkupac van?


2013. aug. 28. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hűtőben van romlott étel.
2013. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol van rakva padlólap és tapéta vagy a háztető rendesen fedi az egész házat? Ha igen akk nemtom.
2013. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hűtőben nincs semmi, rendesen tapétázva minden, közben viszont megkerestem, hogy hol undorodnak, és nézem, csak egy kocka helyen.

Előtte ott volt a mosogató, levettem már, új padlót raktam, minden tiszta, de úgy is undorodnak, így kiépítettem a házból, viszont most az udvaron is undorodnak..

2013. aug. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!