Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani a skyrimnek 5...

Tudtok mondani a skyrimnek 5 pozitívumot?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon túlértékelt, és szinte nincs is pozitívuma.

#Skyrim #pozitívumot
2013. aug. 28. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is az, de az azért erős túlzás, hogy nincs pozitívuma. Akik szeretik ezt a 'műfajt', azok nem hiába kedvelik a játékot, elég részletes.


Bár mondom, én sem szeretem, pontosabban nem érdekel.

2013. aug. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem ezt a műfajt, a kedvencem a fable 1,3, mass effect 1-3, swkotor 1.
2013. aug. 28. 04:08
 3/10 anonim ***** válasza:

A Mass Effect, bár a kedvencem, szinte teljesen más műfaj, mint a Skyrim. Az ME egy akció-kaland-TPS néhány RPG elemmel, míg a Skyrim egy nyitott világú RPG.

De tessék, pozítivumok: nyitott világ. Majdnem azt csinálsz amit akarsz, akkor amikor akarsz. Vándorolhatsz csak nézve a tájat, csinálhatsz küldetéseket, stb., nincs kötött játékmenet, mint mondjuk az ME-nél.

Változatos: Kismillió küldetés van, amik egy része "random" és ismétlődő. A másik rész pedig jól megírt, kis sztorik, amikben néha még választhatsz is, hogy oldod meg. Ezen felül olyan irányba fejleszted a karaktered, (amit 10 faj közül választhatsz), amilyenbe akarod. Nincsenek kasztok, ahogy fejleszted a képességeid, úgy lesznek azok jobban, és kész, így gyakorlatilag bármilyen karaktert megalkothatsz, a sima harcos-mágus-rough felosztáson kívül is.

Letisztult irányítás és harc. Nincs szükséged három kézre a harchoz és a karaktered irányításhoz, mint anno a Morrowindban, vagy mondjuk a Fable 1-ben, és nem tudom, honnan-hova portoltak, de jó munkát végeztek. Még nem tartok ötnél, de amit leírtam, ha akarod külön szedem öt különböző részre, vagy akár írhatnék is hozzá, tehát felmerül a kérdés: "tovább is van, mondjam még?" :D

2013. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem nagyon az zavar hogy, rövid idő után unalmas lesz, meg a primitív harcrendszer.
2013. aug. 28. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a harcrendszer sem primitív. Vagy legalább is nem primitívebb, mint bármely hasonló játéknak. Jó, nincsenek külön képességek, de mondjuk az általad említett Fable (legalábbis az egy) harcrendszere se sokkal másabb.

Nos, az hogy unalmas, nem tudom hová tenni. Talán arra vezethető vissza, hogy nincs meghatározott sztorivonal (illetve van, de az igazából csak egy hosszított tutorial inkább...), vagy nem tudom.

Én elfogadom hogy neked nem tetszik, nem tetszhet mindenkinek, egyértelmű, csak azt ne mondd hogy nincs pozitívuma ;)

2013. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké de szerintem az a 'gyönyörű grafika' sem valami szép max 10-ből 8-at adnék rá, a hangok sem a legjobbak 10-ből 7.
2013. aug. 28. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:
A 10-ből 8, meg 7 az nagyon jónak számít, ami azt illeti (már persze akkor ha nem mindenre csak úgy dobják rá hogy 10/10). Vannak hiányossági, gyenge pontjai is (mondjuk én hangokra többet adnék a jó kis zenék miatt, grafikára meg kevesebbet, ha elfogulatlan akarok lenni :D) a Skyrimnek, minek nincs, de összességében több a pozitívuma szvsz.
2013. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Oravecz János ***** válasza:
A Skyrim mint ahogy előttem is írták egy nyitott világú játék, még az sem kötelező, hogy akár egy küldetést is megcsinálj. Talán sokaknak emiatt nem annyira tetszetős, hiszen nem fogja végig a játékos kezét, nem erőlteti végig egy történeten. Én is szeretem azokat a játékokat amik elmesének egy történetet, megismerhetem a szereplőket és azok motiváció, de a Skyrim nem ilyen. Említették előttem, hogy primitív a harcrendszere, nem elég jó a grafikája, hangja. Nekik negyon ajánlom, hogy nézzenek szét a Skyrim Nexus-on. Rengeteg mod tölthető le a játékhoz, többek között ezekre a kifogásokra is. Számomra az öt pozitívum: nagy és nyitott világ, nincs kasztrendszer, rengeteg ingyenes mod amivel az izlésemre formálhatom, gyengébb és erősebb hardverre is belőhető, hosszú játékmenet.
2013. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg kell, hogy védjem a Skyrimet! Nem azt mondom, hogy nincsenek hibái de a legjobb RPG amivel valaha játszottam!

1: A szabadság határtalan. Még ha nincs aktíválva küldetésed akkor is kismillió elfoglaltságot találsz.

2: Az irányítás teljesen felhasználóbarát. Akármit kombinálhatsz akármivel(fegyver, mágia, védelem, + a sárkánykiállítások és mind az egéren elérhető).

Az egéren és mozgásbillentyűkön kívűl kb. 5-6 gomb elég a játék egészéhez!

3: Hosszú(200-300 óra) és változatos ahoz képest, hogy az alap játék csak 6GB, miközben a mai játékok inkább közelítenek a 20GB-hoz 10-20 óra játékidővel!

4: A Creation Engine szépen duruzsol ha jó gépen döngetik. A fizika valós, a grafika gyönyörű(10/8) és részletgazdag, az NPC-k nem csak lődörögnek, a karakterek érzelmei tükröződnek az arcukon, a természet él.

5: A fejlődési rendszer. Az fejlődik amit használsz és pont! Mint az életben.

Nem hibátlan de mondjon valaki egy hibátlan játékot!

;-)

2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem, csak a hatalmas világa tetszett, szinte semmi más nem tetszett benne.
2013. aug. 29. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!