Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csábításból jelesben, hogy...

A csábításból jelesben, hogy lehet megszerezni a 7. részben a plüssöket (jegesmedve, bárány)?

Figyelt kérdés
Amiket ki lehet tenni a szobánkban a szekrényre

2013. aug. 26. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A bárányt nem biztos hogy megkapod, a jegesmacit majd a bazárba keresd..:))
2013. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de a bazárban mikor lehet megvenni a jegesmedvét?amikor plüssöt kellett vásárolni akkor nem volt ott és akkor sem volt ott amikor befejeztem a történetet
2013. aug. 27. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, akkor, mielőtt, elkezdenéd a következő epizódot, de már befejezted az előzőt.:S
2013. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez így hülyeség mert akkor a 6.rész végén kapnánk(tehát a 6.részben lenne,de amúgy nem volt ott minden rész végén benézek a bazárba),de ezek plüssök a 7.részben vannak(sztem keverted a plüss macskával,amit varrni kellett v nemtom)XD
2013. aug. 27. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM,NEM NEM!!! A pizsamapartis epiben kaphatod meg őket! A bárányt úgy, hogy azt mondod Violának, hogy nem segítesz megkeresni a plüssét, amit elhagyott, viszont saját magadnak összeszeded a dökös teremben, és megtarthatod! A jegesmacit pedig úgy kapod, hogy azt mondod Violának, hogy te is plüssel mész a buliba, hogy neki ne legyen ciki. És akkor venni kell ugye plüsst a bazárban, és a CHINOMIKO plüsst kell választani!!! Miután vége a pizsibulinak, másnak úgy menj suliba, hogy nálad van a Chinomiko plüss, és akkor találkozol azzal a csajjal (Chinomiko), aki a játékbemutatót tartotta, és odaadja neked a kedvenc plüssét, a jegesmacit! Remélem, segítettem! ;)
2014. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!