Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik Battlefield: Bad...

Ki játszik Battlefield: Bad Company 2-őt Nexus Emulator ingyen Multiplayeren?

Figyelt kérdés
Jó lenne találni magyar játékosokat, Nexus emulátorral tolom, tehát ingyenes multi csak az a baj, hogy nincs ott még magyar játszótársam. Aki tolja vele az jelentkezzen skypon. Skype nevem: andor982 Nexus Emulator nevem: H PrimeTime H

#Nexus Emulator
2013. aug. 25. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tolnám ha menne. De majd lehet megcsinálom vagy megveszem.
2013. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok reklámozni, de nosteam.ro-ról letöltheted ingyen csak elég sok reklám felugrik közben :)) Ja és torrent meg WinRaR kell hozzá.
2013. aug. 26. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Megvan minden csak amikor belépek és rányomok a multira azt írja ki hogy failed to connect...
2013. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vann accountod? /watch?v=YtsCydHwEpM ezt a vidit nézd meg hátha megy :\ jólenne, most is egy tök jó menetet nyomtam le ami magarral még jobb lett volna..
2013. aug. 26. 16:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt ird be a cmd-be: ipconfig /flushdns Ha elöször nem megy akk 24 ora után hátha segít.
2013. aug. 26. 16:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg aktiváld az Emulator Nexus accodat ha még nem tedded meg.
2013. aug. 26. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is játszom rajta,de most valami hiba van a nexussal,így ideiglenesen nem lehet!
2013. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni saját NEXUST úgymond... saját emulátorral és lehet rá hívni embereket ha akarsz :D


Ezt töltsd le, és állítsd be, majd hajrá...

[link]

2014. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én most is tolom!
2014. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!