Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin-en lehet eladni Account...

Elektron814 kérdése:

Origin-en lehet eladni Account-ot vagy játékot?

Figyelt kérdés
Egy barátom szeretné megvenni tőlem a BF3-at. Lehetséges ez? Oda tudom adni neki a kóddal együtt én letörölném, akkor tudna játszani? Vagy amiért az én gépemen aktiválva lett nem lehetséges?
2013. aug. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A játék a fiókodon van, nem a gépedhez kötve. Oda tudod adni neki, de miért nem veszi meg 5 dollárért sok más játékkal együtt a humble bundlén?
2013. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor a fiókomat kell igazából átadnom? Nem tudom miért nem ott veszi :D Mert van más játékom is, ha csinálok új fiókot arra át tudom tenni?
2013. aug. 24. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenként nem lehet, csak az egész fiókkal.
2013. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha csinálok egy másikat account-ot arra nem lehet áttenni? És azt odaadni? ( Bocs az értetlenkedésért :D )
2013. aug. 24. 20:15
 5/7 anonim válasza:

Nem lehetséges. Minden játéknak van egyedi azonosítója, amit az account-hoz csatolnak, ezeket nem lehet megváltoztatni.


Röviden: ha át adod az account-od, akkor a többi játékot is át adod, mert nem lehet át pakolgatni a játékokat másik account-okra

2013. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Illetve, ha jól tudom account-okkal való kereskedelmek tiltottak...
2013. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Azért köszönöm! :)
2013. aug. 26. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!