Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 müködése leállt....

A sims 3 müködése leállt. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szaisztok- Felraktma pár kiegészitőt(házikedvencek,szigetvilág,évszakok) ezek mind elidnulnak.de feltettem még 1-et az egyetemi éveket és az nem indul el.mindig kiirja hogy a "sims3 mükdödése leállt..." miért? valaki tudna segíteni?

2013. aug. 23. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredeti a játék? Ha igen, akkor patchelted?

Ha nem, akkor meg úgy emlékszem, hogy az Egyetemi évektől már elég az alapjátékot crackelni, de őszintén szólva ebben most nem vagyok biztos. De lehet, hogy crack függő. Illetve a patchet ebben az esetben sem árt feltenni, de ilyenkor jobb, ha letöltöd valahonnan a superpatchet, és nem az indítópanelről telepíted.

2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát teljesen levan pach-elve,és azt vettem észre ha azt a cracket használom amit az egyetemi évekhez adott,akkor alapból a szigetvilűgot inditja el de nem kapok új mapot az egyetemi évekhez emg iylenek.
2013. aug. 24. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
ment a zöld mivle probáltál segíteni:)
2013. aug. 24. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha a Szigetvilág az utolsó, akkor annak a crackjével kell a játékot törnöd, mert akkor asszem az a verziószám, és azt már biztos, hogy az alapjáték mappájába kell másolni. Próbálkozz meg másik crackel, esetleg.

De egyébként az nem baj, hogy a Szigetvilágot indítja, azt is kell neki, mert az a legújabb kieg. Az Egyetemhez meg nem jár új város, szerintem, hanem ha elküldöd egyetemre a simeket, akkor látsz újat talán, de őszintén szólva én feltettem, és le is szedtem, nem játszottam vele.

2013. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.Az új crackre nem is gondoltam:D
2013. aug. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!