Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft: ez normális?

Prym kérdése:

Minecraft: ez normális?

Figyelt kérdés

1.6 os minecraft, legeneráltam egy teljesen lapos pályát és elszórva de gyakran tölgyfákat is generált+ mindent extreme hills biomnak jelzett. azt tudom hogy normál pályánál az extreme hills biomon elszórva vannak tölgyfák(1.5 óta van a teljesen lapos pályánál olyan funkció hogy kiválaszthatod a rétegeket, én egy már kész változatot használtam. DE,1.5 ben is használtam ugyan ezt a kész változatot és ott nem voltak fák)normális ez? valaki tapasztalt már hasonlót? azt is el tudom képzelni hogy egyszerüen "összezavarodott" és rosszul tette be a biomokat. sima bug vagy van magyarátzat?

van kép is:

[link]

[link]



#Minecraft #normális #bug #teljesen lapos #extreme hills #BUGGOL AZ MC
2013. aug. 22. 17:29
 1/4 wakesz926 válasza:

én igen amikor még régebben mikor szar számítógépem volt.

de sztem neked kicsi a videó kártyád és az miatt.

2013. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Videokártyának semmi köze nincs a generátor algoritmushoz. Nem lehet, hogy egyszerűen csak így lett beállítva akár véletlenül is a rétegbeállítás, struktúrák, stb.?


Elvileg van lehetőség arra valahol, hogy legyenek fák. [link]


Még ezt találtam, de konkrétan itt azt írja le, hogyan kell fákat generáltatni: [link]

2013. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2 valaszt. azt en se ertem hogy vidikártyának, mi köze lenne a generáláshoz...azt nem tudja valaki hogy miert jelez mindent extreme hills biomnak? tök lapos az egész(mint tudjátok) amikor ezt kiírta röhögőgörcsöt kaptam:D
2013. aug. 22. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:

ok, rajottem. :)

a lapos vilag testreszabasanal van a kesz valtozatoknal felul egy doboz abba kiirja hogy mik vannak aban a valtozatban. a masodikat hasznaltam es ott vannak fak.

koszonom a valaszokat! :)

2013. aug. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!