Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen Xboxot...

Szerintetek milyen Xboxot érdemes vegyen egy lány? 15/l

Figyelt kérdés
Nem értek az Xboxokhoz de az egyik barátomnál kipróbáltam és nagyon tetszett, gondoltam én is veszek egyet. Nem tudom milyen válasszak, csak annyit hogy Kinect is kéne hozzá. Tudna valaki ajánlani valamit?
2013. aug. 22. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem azért, de használtan fillérekért lehet Xbox-ot kapni, van hozzá RGH/JTAG, Xk3y, amit akartok. A PlayStation-höz pedig alig van valami módosítás.


[link]


Kinectet is 20k-ért már kapsz:


[link]


Használtan 15-ért is van.

2013. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy mivel akarsz játszani. Ha csak ilyen kinectes, moveos játékokkal akkor xboxból ilyet: [link]

playstationból meg ilyet érdemes venni: [link]

[link] ez nem feltétlenül kell hozzá)

Ugyanannyiba kerülnek, a playstation annyival jobb, hogy 12gb memóriával rendelkezik.

A moveról nincs tapasztalatom, xboxom van. A kinect elég pontatlan tud lenni, de barátokkal, rokonokkal nagyon jól el lehet vele lenni.


Ha normális játékokat is akarsz játszani, akkor xboxból ezt: [link]

PS-ből meg ezt érdemes venni: [link]

[link]

[link]

(nem találtam olyan kiszerelést, ahol egyben van a PS a moveval, szóval külön kell venni, és a fenti 12gb-os PS-hez volt még egy motion kontroller [link]

Így a ps egyben 86900 Ft, az xbox 84900 Ft.

A ps annyiban jobb, hogy nem kell multiért fizetni, én nem vettem észre, hogy boxon rossz lenne az irányítás vagy ilyesmi...

2013. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Előző vagyok.

Annyit hozzá tennék, hogy érdemes a játékokat telepíteni, mert úgy tudom hosszabb távon hamarabb tönkre megy az olvasó, ha nincsenek telepítve. (legalábbis xboxnál)

Ezért kell a 250gb-os, ha nem csak a kamerás játékokkal akarsz játszani, mert a játékok elég sok helyet foglalnak, így a 4gb-osra lehet, hogy egy is alig férne rá. Attól függetlenül el tudja indítani a játékot, semmi különbség nincs, csak ahogy írtam hamarabb tönkre megy az olvasó.

2013. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagy rgh-s boxhoz veszel olyan külső vinyót amilyet szeretnél akár 1 terrásat is :D
2013. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"a játékok elég sok helyet foglalnak, így a 4gb-osra lehet, hogy egy is alig férne rá"


Nem azért, de ti láttatok már életetekbe Xboxot? Csak úgy mellesleg vinyó nélkül nem is enged játékot telepíteni. Ugye a 4GB az belső memória. Tehát vinyóval 250GB, vinyó nélkül 4GB. Amúgy RGH nélkül is beletehetsz nagyobb vinyót, csak kicsit buzerálni kell így:


[link]


Tehát nem kell megvenned a drágább 250-est, a 4GB-hoz veszel egy WD laptop vinyót, meg egy utángyártott HDD beépítőkeretet:


[link]


.......és olcsóbban megúszod, mintha gyári 250-est vennél.

2013. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát igen, egy lány nyilván leáll "buzerálni"... Én az egyszerűbb "tiszta" megoldást írtam, azt meg nem figyeltem, hogy a 4gb az belső memória.
2013. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

jaj hagyjátok már szegény lányt mondjátok itt össze vissza hogy melyik jobb ez sz*r az sz*r.

Inkább megkérdeznétek hogy mivel szeret játszani!

Először: is jobban jársz ha külön veszed az xboxot meg a kinectet akár 10000-15000 ft spórolhatsz attól függ hogy használtan vagy újonnan veszed a kinectet!

Másodszor: mivel szeretsz játszani vagy milyen játékok tetszenek leginkább? táncolós, kalandjáték, verekedős, autós?

2013. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ja és # 7/17 egy oldalon kéne nézni az xbox ot és a ps3 at 54900ftért kapsz kinectes fifa 13 játékot és ajándék hdmi kábel ráadásul fehér


[link]


ennyire nem kéne leírni az xboxot nem csak neked hanem a többi embernek sem nekem megvan mindkettő és az xbox meg a ps3 között láthatatlan a különbség szinte semmi egy nagy nulla 000

Csak azért mert fizetni kell a multiért? nekem megéri egy évre 9000ft meg jobban is tetszik a kezelhetősége,menüje mint a ps3nak

2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!