Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játékokat keresek...

Olyan játékokat keresek amelyekben állatokat kell irányitani? Ilyen állat szimulátor féleség.

Figyelt kérdés
Ismertek ilyesféléket , ha igen akkor mondjátok meg a nevét és a gépigényét köszi előre is :D
2009. okt. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
wolf quest
2009. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan de alacsony a gépigénye
2009. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ezt ismerem .Valami más ??

Egyébként ez nagyon jo játék csak az volt vele a bajom hogy nem tudtam szerezni lány farkast XD de léeeht ujra játszok rajta :D

2009. okt. 29. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
black&white 1-2
2009. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NS tehén
2009. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm...milyen érdekes ötlet. Nagyon nyugtató volna, ha átvehetné a játékos egy általa választott állat életét pár órára.


Milyen remek ötlet. Szerintem jó lel lehetne vele lenni:)


Kipróbálom ezt a wolf questet.


Bocsánat, hogy semmi választ nem adtam, de nagyon megörültem ennek a játéknak.

2010. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs hogy későn irok de én játszottam a wolf questen és kijátszottam végig vittem.... és tudok még egyet a windhavent amiben nem tom mit kell csinálni sohasem vót meg csak láttam már ... nekem kéne
2013. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!