Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan készítsek saját szerver...

Hogyan készítsek saját szervert a VC:MP-hez?

Figyelt kérdés
Olyan szerót amiben kezdetlegesen én vagyok a fő admin én a adom a parancsokat,meg stb! Hogyan kell csinálni? Progi kell hozzá? A Vice City Multiplayer 0.3z van nekem! Kösz a választ% Zöld kész a normálisoknak!

2013. aug. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szevasz!


Nah kisfiam kezdjük az elein!!!


Szervert akarsz lépj be a rooter-be/ba és engedj ki egy zabad portot vagy a már kiengedett portok közzül válassz cak egyet azt irbe a server.cfg vagy mi a pi***ba és avval ki is engedted a netre a másik vagy keresel interneten egy még letölthető é müködő gamemodot a szerverhez vagy csinálsz sajátot.


ajánlani a warchief -et ajánlanám bár az már aligha megtalálható egy weboldalt tudok! bár inkább fórum oldal.


a másik dolog kezdetben amúghy egy gup's 1.17 es is jó gamemodnak.


emellett a [HUN] MAGYAR-RPG SZERVER! név már foglalt és jog védett mert az az enyém!!!!! és Niki -é.


Tisztelettel - McFly Admin (" Kasza Richárd ")

ui.: a helyesírási hibákért bocsi soe voltam jó helyeírásból..

2013. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah ha van kérdésed nyugodtan írj vagy jelőlj be FaceBook-on.: Kasza Richárd a képen én vagyok Békés megyei stb...


Vagy jelőlj be Skype-n.: kaszarichard elvileg ott csak egyet fog találni.

2013. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úr Isten MC! Lackoka vagyok! Ezt a véletlent! :D Kösz a tippet,ezt még régen kérdeztem de kösz hogy válaszoltál rá! :D
2013. nov. 16. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát.. kicsi a világ nincsmit ;)
2013. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!