Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Uplay próbléma! Valaki tud...

Uplay próbléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 1 éve megvettem az Assassin's creed Brotherhood-ot és az Assassin's creed Revelations-t.Egy pár hónappal ez előtt pedig a Prince of Persia Frogotten Sands-et és az Assassin's creed 3-at illetve a Far Cry3-at. Mind az 5 játékkal játszöttam sőt ki is vittem őket. Azonban az a bökkenő merült fel,hogy 2-3 hete amikor elindítottam a Uplay-t és rendesen bejelentkeztem nem írta ki a játékaimat. Megróbáltam újra beírni a CD-kulcsot de hiába.Azt írja hogy már foglalt.Újratelepítettem de semmi. Amúgy van mégegy Uplay fiókom amin az AC2-van de annak semmi baja.Működik teljesen normálisan. Azt is olvastam a Ubisoft oldalán,hogy betörtek hozzájuk és elloptak egy pár játékot.Lehet ,hogy az enyémeimet is ellopták? Nem tudom. Ha valaki tud segíteni vagy esetleg volt hasonló élménye akkor kérem ,hogy azokat itt írják le. Köszönöm

2013. aug. 20. 22:49
 1/2 anonim válasza:
mi a far cry 3 termék kulcsa? vagy hol lehet megnézni??
2013. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gamer24000 válasza:
Szia igen sajnos ez volt mert a kedves uplay nem vette észre hogy betörtek hozzájuk de kb olyan 5-6 account-t törtek fel lehet hogy a tied is e között benne volt ha igen írj az uplay-nak hogy Kedves uplay feltörték a fiókomat és játék vissza téritést kérek. várj 1-2 hetet vagy pár napot és ha válasz ól akkor írj nekem ezen az email cimen:hungary179@gmail.com Szia remérem tudtam segíteni!.
2015. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!