Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés
Interneten találtam régebben, az volt benne a lényeg hogy az egérrel mozgattam az emberemet és egy labdát ütögettünk.Egy ping-pong ütő féleség volt a kezében és lassított mód is volt benne.Ha valaki meg ismerné ezt a játékot az küldjön egy linket :)
2013. aug. 20. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy valami tenisz nem tudom....
2013. aug. 20. 22:21
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyerünk már nem igaz hogy senki nem tudja hogy melyik ez a játék?Az embernek akivel lehetett lenni egy ilyen kocka ütő volt a kezében még a feje is egy kocka volt meg kockákból állt össze a teste.Át is lehetett alakítani a ruháját meg a bőrszint.Jött a labda és oda kellett irányítani az ütőt.Nem az embert hanem az ütőt lehetett húzni akárhova a levegőben és ment utána az ember is.
2013. aug. 22. 10:58
 3/7 énvagyokhe válasza:
nincs is ilyen játék
2013. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De van.Netes.
2013. aug. 22. 13:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked nem is hiszek mert Tevagyhe.
2013. aug. 22. 13:10
 6/7 énvagyokhe válasza:
én csak segíteni próbáltam :/
2013. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már bocs, de azzal hogy azt mondod "nincs is ilyen játék" azzal nem nagyon segítesz :(
2013. aug. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!