Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands nem megy a gépemen...

Borderlands nem megy a gépemen miért?

Figyelt kérdés
Ezt az üzenetet írja ki: Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát. Ha valaki tud segítsen de ne azzal hogy vegyem meg mert nincs nekem erre pénzem.
2013. aug. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd meg
2013. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg te, kedves első válaszoló ha van rá pénzed. Milyen géped van?
2013. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom oda írtam de nem NAGY betűvel sajna hogy nincs rá pénzem hogy megvegyem tehát... amúgy meg mennie kéne mert a gép megvan és az 1ik haveromnál is elindult hiba nélkül és ő is letöltötte.
2013. aug. 21. 08:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban a gépem: Celeron cpu 3.2GHz, 1.5GB DDR2-es ram, Nvidia Geforce G100 512MB, alaplap fujitsu siemens d1837. és 40GB winchester.
2013. aug. 21. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a VGA a gyenge láncszem. Nekem szarabb procival és 1 giga rammal is ment, bár mellé volt egy fokkal jobb VGA-m. Ettől függetlenül szerintem el kéne indulnia. Próbálj meg egy másik crackel vagy rakd újra a játékot, sok ötletem nincs, mert ilyen hibába nem botlottam bele.
2013. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki akinek ilyen baja van (volt) figyeljen! :D Rájöttem a problemre. Épp raktam fel az Infernal nevű játékot és az Nvidia PhysX nevű progi verziója nem tetszett neki és nem indította el, ezt angolul de így konkrétan kiírta ez volt a mázlim. :D Ugyan is a borderlands-hoz is kell ez a program de nem mind1 milyen verzójú ez a progi, és hát felraktam az iso fileban található verziót és láss csodát,problem megoldva. De ha nincs az iso fileban ez a telepítő akkor itt a verziószáma a PhysX-nek: 8.10.29.0
2013. aug. 22. 11:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és utolsó válaszoló a VGA kicsit tényleg gyyenge hozzá az árnyékot ha ráteszem azt nem bírja de a többit azért igen. :)
2013. aug. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!