Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a legjobb Assassin's Creed?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 3-at, és érdekelne, nektek melyik tetszett legjobban. Kérlek, fejtsétek ki véleményeteket, miért az fogott meg leginkább.

2013. aug. 20. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyértelműen a második tetszett a legjobban. Ott annyi újítást hoztak be az elsőhöz képest, hogy a végigvitele után az első csak valami elfuserált demónak tűnt. Meg maga a hangulat a történetvezetés, de főként Ezio karaktere olyan jól sikerült, hogy szerintem az volt a legjobb. Utána a Revelations a második számú kedvencem. Ebben a leggördülékenyebb a játékmenet mind közül és Ezio, meg Altair is könnyfakasztóan szép lezárást kaptak. A Brotherhood a harmadik. Ez tulajdonképpen nem igényel komolyabb részletezést, ez egy tökéletesített második rész. Az első a negyedik, mert, ha játékmenetben voltak is hiányosságai, de grafikailag szerintem egyik utána következő rész sem tudta utol érni. A harmadik az utolsó nálam, kicsit jellegtelen az egész. A sztori súlytalan, a főszereplő motivációi érthetetlenek, a játékmenet pár óra után széthullik, és az a befejezés... fájdalmasan szar. Kicsit hosszú lett, de azt kérted, részletezzük. :D
2013. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, valami ilyesmi részletezést vártam. Nos akkor leírom én is. Ha akarnék se tudnék legjobbat választani, mindegyikben volt valami, ami megfogott. Az első rész valóban nem tűnik olyan jónak a többihez képest, azonban az az AC varázsa, hogy az elejétől kell kezdeni, és szépen sorban végig. Ez volt az első, ezt szerettem meg legelőször. A második rész remek hangulattal bírt, és Ezio tökéletes főszereplő lett, a kissé jellemtelen, de mégis szerethető Altairral szemben. Épp ezért is talán Ezio trilogiája áll hozzám legközelebb. A Brotherhood remek történettel rendelkezett, valamint nagyszerű helyszínnek bizonyult Róma. Örülök, hogy nem hagyták annyiban Ezio-t. A Revelations szintúgy kiváló történettel rendelkezik, tökéletes lezárása a trilógiának, valamint Konstantinápoly hangulata is remek. A harmadik rész érdekes módon nekem tetszett. A hangulata engem egyből magával ragadott, talán mert nyitott vagyok az új dolgokra, meg eleve kedvelem a 18. századot. Bár nem egy Ezio, Connor jó karakter lett, akárcsak Haytham. Nekem a befejezéssel sincs bajom, abszolút drámai lett. A játékmenet talán itt a legösszetettebb, a hajócsaták pedig nagyszerűek. Természetesen mindegyikben lehet hibát is találni
2013. aug. 20. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Na igen, a hajócsatát el is felejtettem, az tényleg zseniális húzás volt a harmadik részben. Ettől sajnos nekem még mindig követhetetlen zagyvaság a harmadik felvonás. Nem rossz játék, de... a történet valahogy nem az igazi. Az új dolgokra nyitott vagyok, abszolút nem volt bajom a 18. századi Amerikával, tényleg nagyon hangulatos. Connorral viszont nagyon elborult az egész elgondolás. Ott volt a lehetőség, hogy drámázzanak a származásán. Akkoriban a rabszolgaság és a rasszizmus mindennapos volt, ki lehetett volna használni, hogy félig indián, ezért mindenki a porba tiporja, ennek ellenére ő mégis az emberek védelmére kel, de nem tették. Legalább értelmes motivációkat adtak volna neki. Nem tették. Ehelyett csak egy nagyra nőtt, önfejű gyereket kaptunk Connor személyében. Miért akarta ő minden áron kinyírni Charles Lee-t? Holott kiderült, hogy a faluját is Washington gyalultatta le. Haytham viszont tökéletesen el lett találva, minden másodperc aranyat ér, amit a monitoron tölt. Sajnos kevés az ilyen. Meg Desmond is... Legalább a döntést megadhatták volna, hogy mit akarunk a két végkifejlet közül. Összecsapott, értelmetlen munka. Végül is nem tartom rossz játéknak, de a sztori alapjaiban omladozik.
2013. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszett, talán az első rész volt egy kicsit gyengébb, mint a többi. A kettesben volt a legjobb a történet, főleg azzal a sok glyphel együtt. A Brotherhoodban Róma város csodálatos volt, és az assasinok képzése. A Revelationsban a várvédések tetszettek. A hármas meg volt a leghosszabb, nagyon szabadjára volt engedve az ember. Na meg a hajócsaták. A Black Flagban meg még jobban szabadjára leszünk engedve, és ez szerintem jó dolog:) A történetre is kíváncsi leszek, hogyan folytatódik ez a zavaros rész után.
2013. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem a 2 volt, hangulatos környezet+zene, Ezio-t születésétől fogva követhettük. A 2. nálam a Brotherhood, onnan folytatja ahol a 2 abbahagyta Róma csodálatosra sikerült. A 3. a Revelations elég jó lezárása lett Ezio trilógiájának és többet tudhattunk meg Altairról+ tetszenek az Assassin DEn védős részek. A 4. az első rész, mert azért mégis ott kezdődik el a történet és az a legtörténelemhűbb. Az utolsó nálam a 3. rész valahogy nekem Connor karaktere nem jön be annyira, és az újítások sem lettek annyira jól kidolgozva. A legjobb és egyben eltalált újítás a hajó, a hajós küldetések a legjobbak a 3.-ban + a környezet még mindig szép Connor kinézete is jó, de nincs benne az a AC.
2013. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nos én még 1 éve sem vagyok AC fan, én a 3. résszel kezdtem és onnan folytattam az elsővel és szépen sorban... nekem a 3. rész jött be a legjobban, bár nem akkora a különbség. A harcrendszer fogott meg a legjobban (futás közben ölés, corner kill, rope dart, human shield és a dupla counter kill) de Connor valóban nem akkora forma, mint Ezio... bár Hayhtam azért hozta az elvárásokat. Ezen kívül a csavar, miszerint Haytham templomos (és ezt még eleinte nem tudjuk) elég jó lett. Utána történet szempontjából a 2. játékélmény szempontjából pedig a Brotherhood a következő nálam. Az AC 1 nagyon nem tetszett, csak azért vittem végig, hogy ismerjem az előtörténetet is... a Revelations még hátravan, de hamarosan azt is végigtolom.
2013. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyértelműen a Broterhood a legjobb vagy azok amiben Ezio van mert Ő A LEGJOBB és kész...
2013. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A 4-es a legjobb mert nagyon nagy a terület amit bejárhatunk, van eg

egy saját hajónk és nagyon sok mellék küldetés van + játszhatunk a kocsmákban sakkot stb....és részegek is lehetünk,meg szárazföldi és vízi állatokra is vadászhatunk és kincsek is el vannak rejtve.......

2014. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!