Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2 melyik class tud a...

Payday 2 melyik class tud a leggyorsabban széfet feltörni? Többi lent

Figyelt kérdés
láttam olyan kölket aki a thermal drill-t egyböl kinyitotta a nagy széf ajtót.. aztirta hogy ghost talenten van.. sztem kammerolt.. vagy cheater de ilyet még nem láttam.. + mikor burn the money volt akkor a kis séfeket fél perc alatt feltörte.. szal melyik a leggyorsabb betörö?c4 build nem érdekel se enforcer.. a saw jo azt annyi.. pls irjátok le melyik a legjobb build...

#Ghost #Payday #Technician #Payday 2 #505 games #mistermind
2013. aug. 18. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt szokták csinálni, hogy minden ágra 1 skillpontot beraknak, hogy csapattól függően tudj alkalmazkodni, és hozni lőszert, EMP-t, vagy medkitet.


Én ajánlom neked, hogy szánj rá 20 percet és nézd meg minden egyes skillt kasztokon belül, hogy mit csinál 1 ponton és ACE-elve. Így biztosabb képet fogsz kapni, hogy melyik kaszt milyen tierben mit csinál, melyiket tartod érdemesnek kihúzni. Mert mindenkinek más, te tudod mit szoktál csinálni, mibe botlasz a leggyakrabban.


Ugyan úgy mint a Ghostnál van olyan ami a picklockot gyorsítja, van olyan is ami a drillt gyorsítja fel, drasztikusan. Csak olvasd el a skilleket, ha pedig gyenge vagy angolból akkor 20 perc helyett 40 perc lesz google fordítóval de még is többet fingod lesz a játékról.


Legjobb build? Egy coop gameben? Nem akarlak megsérteni, de legjobb team összeállítás van, ami 4 magas szintű játékosból áll össze akik mind a négyen különböző ágakat maxoltad ki.


Ha azt kérdezed, hogy szerintem idegenekkel mi a legjobb, akkor leginkább az, ami personal bonuszokat jobb cuccokat, több lootot.


Ezért én azt csináltam, hogy a Mastermindban raktam a tier 1 középsőre, combat medicre és utána felette kimaxoltam a tier 2-n a három skillet ami csökkenti a recoilt ad xp-t és jobb melókat.


Utána az enforcernél csak két dolog érdekelt, az ammo bag, hogy ha kell akkor tudjam hozni és a szamárka, hogy gyorsabban mozogjak táskával (acelni meg nem acelem, nem szoktam dobálgatni). A technican egyáltalán nem érdekel, a lényeg a ghost.


A ghost fogom kimaxolni, ott azokat maxolod ki amit te érdemesnek látsz, gyorsabb picklocking jobb loot, szóval ami idegenekkel kedvező.


Ez a legjobb build "solora" azaz idegenekkel.

2013. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért, gyorsan írom a hosszú szövegeket és nem néztem át reggel 8-kor.
2013. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!