Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta V megfog jelenni PC-re?...

A Gta V megfog jelenni PC-re? Vagy inkább vegyek egy xboxot? Mert azt is hallottam hogy a régebbi xbox 360-on nem fog menni csak a slimen.

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés hogy vegyek-e egy xboxot vagy várjam a pc-s verziót? Személy szerint pc-n szívesebben játszanék vele :D

2013. aug. 18. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Ha hamar szeretnél játszani, akkor vegyél Xboxot.

Nem tudni, hogy kijön-e PC-re.

De ha ki is jönne csak 1-2 lehet 3 év múlva.

2013. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-2 évet nem szeretnék rá várni azért :S max fél évet :)
2013. aug. 18. 12:40
 3/29 ZolaZotya ***** válasza:

biztos, hogy lesz PC verzió nem tudom a PC-sek miért aggódnak, hogy lesz-e vagy sem, biztos hogy lesz fél év még maximum ahogy a IV esetében is, de remélem akkor jön a nextgen konzolokra is.


Én Xbox-on jobban szeretek játszani mint PC-n, de embere válogatja, hogy ki mit szeret

2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hol hallottál ilyet? 3 év biztos nem lesz. Szerintem 2 sem. Ha jól tudom a legnagyobb késés a IV- nél volt, az is 7 hónap!

Szóval szerintem tuti lesz. Olyan fél év késést saccolnék.

Amúgy az egy nagy öngól lenne a Rockstar részéről, ha nem lenne nextgen konzolra. Hogy miért?

-Jelentősen szebb grafikával meg lehetne csinálni konzolon.

-Sokan váltanak majd új gépekre.

2013. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem hogy szerintetek érdemes e várni a pc-s verzióra mert szerintem a gépem elvinné :) de ha nem érdemes akkor meg venni kéne egy xboxot amiből már a slimet kéne vennem :/ és akkor elszakadnék a pc-től :D
2013. aug. 18. 14:20
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez igazából tőled függ. De én ha már vennék konzolt, akkor is a nextgen közül választanék, de az biztos nem a Microsoft terméke lenne...
2013. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan lesz PC-re, mivel a GTA IV, Max Payne 3, L.A. Noire is megjelent később PC-re

Next-genre meg valószínűleg nem fog jönni, mert akkor azt már bejelentették volna, a Batman Arkham Origins se lesz next-genre például pedig az még később jelenik meg

next-gen konzolból meg csak PS4-et szabad venni

2013. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
"azt is hallottam hogy a régebbi xbox 360-on nem fog menni csak a slimen" <- hülyeség
2013. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Vegyél Xbox360-at,ha nem akarsz várni az pedig,hogy,csak "Slim" konzolon fog futni az hülyeség.
2013. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Rendben lehet ráadom a fejem egy xbox 360-ra :D de és melyik a jobb az xbox 360 vagy a PS3?
2013. aug. 18. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!