Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék CS1.6 on botok...

Kakas34 kérdése:

Szeretnék CS1.6 on botok ellen játszani de nem találok egy olyan oldalt sem ahol le lehet szedni normálisan a CS1.6 úgy hogy botok alapból benne vannak. Valaki tud adni egy linket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 21:45
 1/3 anonim válasza:

Elvileg telepíted, majd beállítod, hogy pl 32 játékos.

Aztán engedélyezed az ai-kat, és kész, Saját szerver, és megjelennek a botok

Beállíthatod mennyi legyen a terrorista, mennyi a counter-terrorista

Elvileg, mert már vagy 2-3 éve nem játszom vele

2013. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy kéne lenni hogy indítok New gamet és a map kiválasztása alatt kéne lenni egy rubrikánok hogy menni bot legyen. De nekem semmi nincs ott semmi csak a map kiválasztása szerintem ez azért van mert az újj 2012 verziót töltötem le úgyhogy olyan oldal kéne ahol régebi verziót lehet leszedni. Ebben tudtok segíteni? KÖsz a válaszokat.
2013. aug. 20. 17:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont most néztem (olvastam) hogy van külön multyzós és single playere való CS nekem single playeres kellene.
2013. aug. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!