Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Minecraft) Miért nincs a bin...

(Minecraft) Miért nincs a bin mappába minecraft. Jar fájl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha belépek a .minecraft/bin mappába, ott nekem miért nincs minecraft.jar fájl amit lehetne modolni?



2013. aug. 17. 00:21
 1/10 anonim válasza:
1.6.1/2.-es?
2013. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.6.2

De már megtaláltam a versions mappában, felmodoltam, raktam bele Optifine-t, de nincs hangja..

2013. aug. 17. 11:31
 3/10 sasikaa ***** válasza:

Akkor csináld megint, és a mod-okat egyesével tedd bele! HA valamelyiknél előjön, az a bűnös...

De ha modpack, akkor is próbálkozz azzal, hogy biztonsági mentés után, mindent egyesével törölsz, és amelyiknél megoldódik az a bűnös...

2013. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az optifine mod a hibás szerintem, mert ugye az változtat azon a mappán amibe van a 'sound' mappa. De nem értem hogy akkor másoknak hogyan megy az optifine hanggal..
2013. aug. 17. 21:42
 5/10 sasikaa ***** válasza:
Miért változtatna rajta???? Nem értem. Nekem hangokat csak a Matmos mod rak bele. Az optifine, az egy grafikai mod. FPS-t javít meg ilyenek. De hangot nem szerintem...
2013. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sasikaa ***** válasza:

Ja, és az optifine-t, meg KB mindent, erről az oldalról tölts le:

www.minecraftforum.net


Ez a HIVATALOS, ami innen jön le, az nem lehet hibás. Jártam már úgy, hogy máshonnan szedtem le mod-ot, és azé nem ment, mert a fájl hibás volt. Innen leszedtem, és ment.

2013. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az Optifine, Timber, Too Many Items, és ugye a ModLoader van fent. Most megpróbálom egyesével mindet!
2013. aug. 18. 20:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam hogy csak a ModLoadert raktam be, és úgy sincs hang. Tehát az a hibás szerintem.. Megpróbálok egy Risugami ModLoadert!
2013. aug. 18. 22:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugyan az ennél a ModLoadernél is... Te milyen klienst használsz amit lehet modolni?
2013. aug. 18. 22:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ModLoader-t használj hanem Forge-ot. Azt ha felrakod akkor a mod-okat csak a mods mapába kell rakni.(A toomany-nek a forge vátozatát szedd le) Innen letudod szedni a Forge-ot. files.minecraftforge.net Leszeded az installert felrakod. Elinditod a minecraft-ot. Version-nak kiválasztod hogy 1.6.2-forge. elinditod. bezárod. mods mappába rakod a modokat és kész!
2013. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!