Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 2 account name? Többi lent

Diablo 2 account name? Többi lent

Figyelt kérdés
megvan az eredeti diablo 2 de soha nem játszottam vele még neten. gondoltam most kipróbálom nosztalgiából, fel is tettem szépen minden, regisztráltam a játékot battle.net en szóval ezzel semmi gond. az a probléma h mikor be szeretnék jelentkezni a serverre a játékon belül, kéri az account name-et, ami a az email címed amivel regisztráltál battle.net re. viszont nekem nem fér ki az email címem mert csak egy bizonyos karakterszámot enged beírni. ilyenkor mit lehet csinálni? van valakinek ilyen tapasztalata?

2013. aug. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a battle.net-es accounttal kell bejelentkezni, hanem játékon belül kell csinálni egyet.
2013. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj értem köszi szépen! hogy tudok magyarokkal játszani? szoktak fent lenni nemtudod?
2013. aug. 16. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
ja meg is van látom mindenki magyar. köszi szépen
2013. aug. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!