Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tˇdja valaki, hogy melyik...

Tˇdja valaki, hogy melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem egy mai darab, úgy 2000 körül került ki, és műfaját tekintve akció, kaland.

A főszereplőnője egy amazon-lovag keverék göncöt viselt, nekem a piros szín rémlik leginkább. A játék elején a főmenü menüpontjait hangosan is felolvasta. Kezdésként kaptunk egy tutorialt a kardozás rejtelmeiből, a továbbiak szabad ég alatt játszódtak, valamilyen erdőben, ha jól emlékszem, és a mágiának is köze volt a történethez. Nekem anno nagyon tetszett a grafikája is.

Már minden listát végigböngésztem, ami a kezem ügyébe került, de sehol sem találom.


Lehet, hogy ezzel nem sokat szűkítettem a körön, de ha esetleg van ötletetek, akkor jelezzétek. Köszi!



2013. aug. 14. 11:00
 1/6 Patyip ***** válasza:
játéknézet?(fps vagy fölül nézet stb)
2013. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fölülnézetes.
2013. aug. 14. 15:32
 3/6 Patyip ***** válasza:
robinhood sherwoodi erdő?
2013. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem túl valószínű.
2013. aug. 20. 14:44
 5/6 anonim válasza:
Nem véletlenül a Ghotic valamelyik része?
2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlít a Gothic II-re, de sajna nem az. Viszont abban adva volt egy karakter, nem lehetett sajátot összehozni.
2013. aug. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!