Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A L. A. Noire magyarítását...

A L. A. Noire magyarítását hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

Feltelepítettetem a LA Noire RG Mechanism vagy milyen verzióját, de az 1.3.2617-es patchet amikor föl akarom rakni, ezt írja ki: Trying to run LA noire installer. Leokézem és semmi.

Ha simán rakom fel a maygarítást (a dlc-ket bemásoltam a final/pc mappába) de akkor amikor indítanám LAN launcher működése leáll. Hogyan tudnám megoldani a maygarítást?


2013. aug. 13. 09:57
 1/9 Csori96 ***** válasza:

Olvasgasd át a játék fórumát vagy esetleg kérdez meg ott is.

[link]

2013. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megoldva.

Nem patcheltem (alapból 1.3.2613-as) fölraktam a magyarítást, a final/pc mappába az outwad.pc.tmp-ről a .tmp-t töröltem, az eredeti lanlauncher exet töröltem és a lanlauncher.exe.tmp-ről is töröltem a tmp-t. Így magyar (az indításnál németre kell állítani a nyelvet, csak a social club lesz német)

2013. aug. 13. 16:34
 3/9 anonim válasza:
Felraktam a magyarítást,de nem votl jó szoval ujra raktam a játékot erre aztírja már felvan rakva a magyarítás amikor már rég letöröltem >.<
2014. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DarkEvilHUN válasza:
és milyen verzióra frissítetted?
2014. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Yes válasza:
Megoldódott már a problémád 9:55-ös kommentelő?? Mert nekem is ugyan ez van.
2015. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Meg!

Vezérlőpultban,vagy valami program eltávolítóban töröld le a magyarítást és ragd fel újra:)

2015. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszi a segítséget! :) Nekem is sikerült megcsinálnom úgy ,ahogy a kérdező leírta, jó játékot!
2015. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én mindent ugy csinaltam ahogy le van irva tmpt cuccost toroltem stb 1.3 verzio van 2617 es patch es a konzul kocsijatol megis nemet a felirat.... miért?
2018. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Megoldva.


Nem patcheltem (alapból 1.3.2613-as) fölraktam a magyarítást, a final/pc mappába az outwad.pc.tmp-ről a .tmp-t töröltem, az eredeti lanlauncher exet töröltem és a lanlauncher.exe.tmp-ről is töröltem a tmp-t. Így magyar (az indításnál németre kell állítani a nyelvet, csak a social club lesz német)"


!Ez a tökéletes megoldás!

2019. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!