Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft 2 bármelyik részével...

Starcraft 2 bármelyik részével lehet LAN-ozni? Igazából bármilyen hasonló játék érdekel, amin lehet lanozni és élvezhető is a játék.

Figyelt kérdés
Command & Conquer Generalsot próbáltuk ki, de szinte élvezhetetlen a játék, ha már Kínával vagy, megnyerted a menetet :/ Sajna az is nagy hátárny, hogy 10 éves már a játék, és a grafikája is elég tré. Ezért érdekelne valami hasonló, jó grafikájú játék, mint pl. a Starcraft 2, amivel lehet LAN-ozni hamachival vagy tunnglevel. Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. aug. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megveszed igen, de amennyire tudom normális multis törtés nincs hozzá. Skirmishezni se lehet, csak kampány megy a törtben.

Ha a Generals tetszett, akkor ajánlom a többi C&C-t, főleg a Tiberium Wars-t.

2013. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tiberium Wars-t ki is próbáljuk. Köszi a választ! :)
2013. aug. 11. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
én kb 1-2 héttel több mint egy éve megvettem. ami rossz hír, mert ... ez azt jelenti lejárt a garancia :_(
2013. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Starcraft 2-vel is lehet multizni :) nCore-on van fent pl amivel lehet multizni mondjuk Starfriend-en keresztül, de lehet :)
2015. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!