Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT-ban a Hellcat vagy a...

WoT-ban a Hellcat vagy a Jagdpanther éri meg jobban páncélvadászként?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok?

2013. aug. 11. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
helyesbítés: JagdpzIV Jagdpanther helyett
2013. aug. 11. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a való életben a német tank sokkal erősebb volt. Itt nincs sok külömbség.. két-három lövésből úgyis szétmegy...
2013. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hellcat, klasszisokkal jobb, mint a jagdpz4. A páncélvadászok úgysem arról szólnak, hogy bírják a lövéseket, ha rád lőnek egy tdben, akkor valamit rosszul csinálsz :P és mivel a hellcatnek brutálisan jó lövege van, ami a tdknél a legfontosabb ezért jobb + a torony sem hátrány :P :D
2013. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A JagdPZ IV egy ritka szr tankvadász. Pontosabban, nagyon ügyesen kell vele célozni és helyezkedni.


Kész kínszenvedés volt végigmenni rajta, hogy megvehessem a panthert. Gyenge az ágyúja és állandóan erős ellenféllel kerültem össze, akiknek sokszor még az érzékeny ponton sem vitte át a páncélt, csak ha full merőlegesen lőttem rá. Közben engem két lövéssel lerendeztek általában.


Hellcat-tal még nem játszottam, de szerintem ennél a szemétnél minden jobb.

2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elméletben balanszolva vannak, de gyakorlatban a jagd egy használhatatlan fos.
2013. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem nincs hellcatom viszont sok jót hallatom róla.

nagyon jó az ágyúja és, forgó tornyos (de nagyon lassú)

az egyetlen gond hogy semmi páncélja nincs! akár egy 1-es tank is átlövi.

a JagdPzIV-en viszont már túl vagyok. a páncélzata használhatóbb és, le is pattanhatnak róla.

az ágyúja viszont nem valami pontos egy német td-hez képest (nekem legalábbis gyakran félre hordott)

ja, és az átütése sem valami fényes.

mind ezek ellenére én egész jól megvoltam vele.

de az játékostól függ, hogy melyiket tudja jobban használni.

2013. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megvan a pénz a hellcatra arra megyek de a stuggal megvan már a tapasztalat a jagdpz4-hez szóval lehet mindkettőt megveszem, de kissé unom már a németek szóval a hellcat lesz előbb.
2013. aug. 12. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a német td ágon eddig egyedül a jagdpz4 ami nem hagyott bennem nyomot. Ezzel se volt bajom de stug, ferdinand klaszisokkal jobb.

Ugyhogy a kettő közül szerintem is a cicus

2013. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hellcat-et ajánlom. 300 T49 csata után tóltam azzal is 300-at. (mert szeretem) 3 napja van T25/2. Egy szenvedés lesz, mert elég lassú, de ha kitólom elitre, jó lesz. Hellcat legénységet átteszem, ha 100% a képesség, aztán irány T28 prot. Majd lemegyek T28 és aztán T95. De ez legyen az én gondom :D
2013. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!