Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nagyon jó hangulatú...

Milyen nagyon jó hangulatú játékok vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra mint a Fable The Lost Chapterre. Amiben olyan érzésed van hogy tényleg te vagy a hős és szeretnek az emberek és kihatással vannak a cselekedeteid a játékmenetre.
2013. aug. 11. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát minden nincs benne, amit szeretnél, de én nemrég játszottam csak a Batman-szériával (Arkham Asylum és City) és nagyon jó a hangulata.


Főleg ha kedveled a karaktert, nagyon ajánlatos játék (bár lehet már játszottál vele).

2013. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kijátszottam már mind kettőt
2013. aug. 11. 17:54
 3/9 anonim válasza:
The last of us
2013. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

The elder scrolls oblivion vagy Skyrim,

Ez mondjuk sci-fi de ilyen a Metro 2033 és a last light is

meg a Mass Effect trilógia is

2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Mass Effect szériát én is ajánlom, de hogy az általad leírtakhoz jobban igazodjak, mondom még a Dragon Age: Origins-t is, nem is tudom, melyiket ajánlanám jobban :D
2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én régi játékokat fogok mondani, mert a mostaniak (mint a Mass Effect és társai) nagyon silányak.


SW: KOTOR, ha szereted a Star Wars világát. Nagyon hangulatos volt és az utolsó jó Bioware játékok közül van.


Fallout 2: Az egyik leghangulatosabb játék, amivel valaha játszottam. Csak akkor érdemes vele foglalkozni, ha nem zavar a régi grafika és hogy viszonylag többet kell olvasni.


Neverwinter Nights II: Ez is nagyon hangulatos volt és még saját várad is lehetett, amit valamilyen szinten irányíthattál is. (Nagyon hasonlít a Dragon Age-ra.)


Ezen kívül még rengeteg régi RPG van, ami nagyon hangulatos csak nem bánt velük jól az idő vasfoga. De ettől függetlenül érdemes körülnézni.

2013. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt azért kikérem hogy a Mass Effect silány :D Jó, persze, más mint a régi BioWare játékok (mint az említett Neverwinter Nights, vagy a Baldur's Gate, amit kifelejtettem az én felsorolásomból, szóval szintén ajánlom), de attól függetlenül minőségi játék (az első rész főleg, a második gyengébb, és ha csak a harmadik részre mondtad volna hogy silány, azt még lenyeltem volna, bár szvsz azt sem tartom silánynak).

Bocs, hogy ez nem teljesen csak a kérdésre válasz, de nem tudtam magamban tartani :D

2013. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7:

Játszottam az első két részével. Az elsőre még azt mondom, hogy tetszett valamilyen szinten, de nem volt benne meg az az érzés, mint mondjuk a KOTOR-ban. Valami hiányzott belőle.


A második rész pedig már silány volt. A harmadik pedig konkrétan szemét. Nem tudom, hogy miért vannak még emberek, akiknek tetszik az a sok hulladék, amit a BIOWARE okád magából.


Az utolsó esélyük az, hogy az új Dragon Age jól sikerüljön. Ha nem jön össze, vége.


De egyébként azért sem értem a véleményedet, mert szereted a régi nagy klasszikusokat, amiknek nyomába sem érhetnek a modern """RPG-k""".

2013. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Más a stílusuk, meg persze kissé (vagy akár nagyon) butítottabbak, de szvsz élvezhetők. Én egy Mass Effect 2-3-al is pont olyan elvagyok, mint a Baldur's Gate-ekkel, mert mindkét játékban van valami, ami meg tud fogni, függetlenül attól, hogy az ME az egy akció-kaland játék néhány RPG elemmel, a BG meg teljes értékű RPG. Lehet hogy egy Baldrur's Gate-el, vagy egy Neverwinterrel jobban eljátszok, ha arra kerül a sor, de attól még az ME története, sztorivezetése is megfogott annyira, hogy ajánljam. A DAO meg kissé butított egy BG-hez képest, de a sztori ott is megfogott annyira, hogy többször is kijátszottam (és mellesleg nevezhetjük teljes értékű RPG-nek). Ha silány játékot kéne említeni, akkor én a Dragon Age 2-t hoznám fel, az tényleg már csak egy hack'n'slash, de mondjuk a DAO, meg a sztori miatt egyszer azt is kijátszottam. Amúgy egyet értek, mondhatjuk úgy is, hogy a BioWare utolsó dobása a Dragon Age: Inquisition, ha az sem fog legalább olyan jól összejönni, mint a DAO, akkor sokan fognak elpártolni tőlük, köztük én is. De még a régi és néhány új játékuk tiszteletére megveszem a DAI-t, aztán majd meglátjuk.

De én most már abbahagyom, nem akarom teljesen szétrombolni a kérdést az ide nem illő válaszokkal :D

2013. aug. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!