Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék régi legot szeretnék...

Szeretnék régi legot szeretnék szerezni. De nem tudok egy készletet kapni. Honnan tudnék szerezni legalább egy készletet. Van olyan régi lego készlete ami nem kell már?

Figyelt kérdés

Lehet lego systemes meg legolandos. Budapest és Monor körzetében lenne jó kapni.Ilyen szeretnék pl: 6671 - Utility repair lift,6683 - Hamburger stand, 379 - Bus station vagy a

6362 - Post office. Olcsó áron szeretném megkapni pl:500Ft-tól - 1200Ft-ig. Hibátlanul,meg is legyen az összes darabja,használati útmutatót is (nem kötelező meg lennie. Én lego gyűjtő vagyok.



#régi lego
2013. aug. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A hamburgeres és a posta nekem is megvan, de kizárt dolog hogy eladom őket.


500 forintért pedig még dobozt sem fogsz kapni sehol, felejtsd el.

Egyébként:

[link]


[link]


[link]


[link]


De ha ebay-en rendelsz tényleg figyelj oda, hogy nehogy véletlenül csak útmutatót, vagy dobozt vegyél, ha nagyon olcsónak tűnik.

2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én néztem azt a ebayt.De ott külfödi eladók vannak.Te meg felejstd el, hogy külfödiektől vegyek.
2013. aug. 12. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért? Én már sokszor rendeltem ebay-ról és semmivel sem volt még probléma...
2013. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudok jól idegen nyelvül beszélni.Csak németül tudok kicsit beszélni de azért már haladok jól a német beszédből.
2013. aug. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!