Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani játékokat?

Tudnátok ajánlani játékokat?

Figyelt kérdés

Laptopom van, elég gyenge..


Processzor - Dual-Core CPU (T4200 @ 2.00GHZ 2.00Ghz)

RAM - 3.00 GB (2.87 GB használható)

Rendszer típusa - 32 bites operációs rendszer

Windows 7

A videó kártya: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (integrálva) tehát nem valami nagy :/


MMORPG: Eddig wowoztam, (cata-t már akadozva viszi szóval abbahagytam) kipróbáltam a LOL-t, a Vindictus-t és a Dragonicát, de annyira nem jött be.. valami más mmorpg jó lenne :/ mert ugye perfect world, Tera, C9 és társai az én gépemen nem mennének :/


Nem MMORPG játékokat is mondhattok, valami jó horror vagy izgalmas kalandjáték esetleg, az ilyen kocsis játékokat nem bírom és a COD / GTA sorozatokat már unom :/ Postal 2-n szerencsétlenkedek jobb híján :/ és minecraft.. de ezek unalmasak :(


Gondoltam felteszem ezt a kérdést hátha van itt pár nagy Gamer aki tudna segíteni :)

(Tudom h gyenge egy gép, de a trollok kíméljenek.. h mario stb..)



2013. aug. 11. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:

A legjobb az MMORPG lenne ahol magyarok is játszanak és híres :)

Vindictus-ban speciel az nem jött be hogy nem volt világ.. az egész játék csak dungeonokra van építve, nem mászkálhattam, kalandozhattam stb.. mintha 1 börtön lenne amiböl csak dungiba lehet kimenni..

A LOL pedig már unalmas, főleg hogy az is ilyen börtön, se világ se kaland.. és ha ki mersz leavelni mert mondjuk élnél egy kicsit a való életben akk jelentenek és szevasz kapod a bannt.. mint 1 börtön..

2013. aug. 11. 15:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy "gémer", de a régi gépem ennél sokkal gyengébb volt, úgyhogy nekem is keresgélnem kellett a lehetőségeket.


Talán a Red Alert 2 jött be a leginkább, igaz stratégiai.


Itt próbálj nézelődni, sok segítséget adhat: [link]

2013. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jah igen a Can you run it :D

csak sokszor kamuzik mert a wow wotlk elv nem menne a gépemen, de szaggatás nélkül megy.. O.o és sok játék így..

meg azért ha minimumra leveszem a grafikát akk sok megy, amire "fail"-t ír

2013. aug. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!