Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltötem egy játékot csak...

Letöltötem egy játékot csak azt nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

kéri a dvd és én meg nem tudok creckelni (lehet roszul irom)

rémélem tudjátok miröl beszélek



2013. aug. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell valami nagy tudomány a crackeléshez

a letöltött játékot általában virtuális meghajtóval (daemon tools, alcohol 120 stb..) indítod el, ez ugye csinál egy virtuális meghajtót amin megjelenik a játék, saját gépbe jobb klikk-> megnyitás-> kell lennie egy crack mappának az abban lévő dolgokat kijelölöd ctrl+c-vel kimásolod, és ahová feltelepítetted a játékot például C:/Program Files/XY/XY ide bemásolod , ha megkérdezi hogy cserélni akarod a file-okat OKra kattintasz és kész is.

2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

ezekbol a képekböl látlehet hogy mivan a mapan belül én nem látok creck mapát söt semi ilesmit

(ez medig hogy mit ir ki mikor elakarom inditani [link] )

2013. aug. 11. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nos, azon a motogp13-reloaded mappán belül ugye ott van a .rar motogp13 azt jobb klikk-> kibontással kibontottad, majd valamelyik virtuális meghajtóba beraktad (daemon tools, alcohol 120 stb.) és feltelepítetted. ha feltelepítetted ne vedd ki a virtuális meghajtóból a játékot hanem jobb klikk-> megnyitás-> és ott bent van egy olyan mappa hogy crack vagy reloaded verziónál általában reloaded mappa, és az a lényeg hogy egy .exe file van benne, jelen esetben motogp13.exe kell hogy legyen, illetve még lehetnek mások is, ezeket kimásolod, és ahová feltelepítetted a játékot oda bemásolod és felülírod a létező fileokat
2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!