Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin kliensel valami gondom...

Bognarmate9 kérdése:

Origin kliensel valami gondom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Van nekem és egy haveromnak is origine és egyik napról a másikra megváltozott. Mind a kettőnk nek ugyan az a gond a kliensel. Alapból van egy játékaim és egy üzlet fül na az üzletfül eltünt. Fent a jobb felső sarokban rá tudsz kattintani a profilodra na ott nem lehet rá kattintani mert nincs mellette a profil kép hanem csak a neved látszódik. Lenyitom az origin menüpontot és ott is alapból meglehet nézni a profilod, na ott sincsen.

A haveromnak meg még olyan gondja van hogy az origin hinlapjára nem bír bejelentkezni de az origin kliensbe be bír a weblapon azt írja hogy hibás felhasználó vagy jelszó. Pedig egy az egyben ugyan azt írta be. Pls help. Ja ás jelszóvisszaigazolást semtud kérni mert nem jön meg.



2013. aug. 11. 13:17
 1/4 anonim válasza:

Nekem is az a gondom mint a haverodnak :(.

Ha esetleg tudod a megolfast pls ird le.

De pedig jok az adatok ez tuti

2013. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudom még mi lehet a baj.
2013. aug. 17. 12:53
 3/4 Norbi820 válasza:

Nekem is ez a baj...

Lehet bannolták a fiókod bár azt hogy hogyan kell feloldani azt én sem tudom.

2013. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám HELP!!!
2013. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!