Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok 12-13 éves lányoknak...

Tudtok 12-13 éves lányoknak programokat otthonra? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátnőm átjön ma hozzánk és nem tudjuk hogy mit csináljunk....Bulis programokat tudnátok...Nem lesz itthon senki csak mi ketten...Bulis programokat várok...Itthonra...Köszi!!
2013. aug. 9. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hívj meg engem és én jól megduglak,vagy masztizzatok együtt,vagy kiverem nektek,vagy leszophattyátok,csak most bruttó 5 forin/perc!
2013. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi de nem kell...Bunkó!! Várok még BULIS válaszokat!!! Ki akarunk rúgni a hámból!!!
2013. aug. 9. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Zenét fullra + pia.
2013. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt tegnap csináltuk a piát meg a zenét...mást kérek...
2013. aug. 9. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallod,nem gondoltam volna hogy a neten megkérdet,és én is itt regisztrált tag vagyok,ja még nem is montam,az vagyok akit a buliba hívtál,itt most nem mondom meg,de majd kérdezd meg és majd én mondom hogy ki vagyok! Tali a bulin **** bari BFF
2013. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt tegnap csináltuk a piát meg a zenét...mást kérek...


12-13 évesen iszol a barátnőiddel? gáz vagy ember.

2013. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: nem is hívtalak.... Utolsó válaszoló: És akkor mi van ha ittunk?? Nem az őskorban élünk....Meg amúgysem a te életed...nem?? programokat kérek
2013. aug. 10. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Program:

KMPlayer

AVG

Utorrent

Paint

Mozzila

WinRar

PowerISO

Szerintem ennyi elég nektek.

2013. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen programokra gondoltam...Agyament....
2013. aug. 10. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
De egy ...... lehettél.... ennyi idősen inni... kiváncsi vagyok, h most milyen az életed. Nem is értem, miért vártál normális válaszokat.
2015. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!