Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez vinné a GTA 4-et, F1...

Ez vinné a GTA 4-et, F1 2012-t és a hamarosan megjelenő FIFA 14-et?

Figyelt kérdés
[link] ha nem ajánlanátok ilyen gépemeket, lehetőleg 150000 Ft alatt
2013. aug. 8. 15:48
 1/5 anonim válasza:
szerintem az integrált kártyák nem a legjobbak szóval nem hiszem hogy élvezhetöen vinne bár melyiket
2013. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég rossz konfig, előre összerakottat sose vegyél! Majd valaki összerak egy jót.
2013. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél rosszabb előre összerakott konfigot még nem láttam. 120 ezer forint és integrált VGA van benne? Vicc. Ez messze van attól, hogy ezeket a játékokat egyáltalán elindítsa, nemhogy normális sebesség mellett futtassa.

Szerintem jobban járnál egy PlayStation 3 megvételével, ami csak 60 ezer forintba kerül, de játékra sokkal jobb, arról nem is beszélve, hogy a PC-s GTA IV egy tragédia még erős gépeken is. Vagy talán még jobban járnál, ha megvárnád novemberben a PlayStation 4-et, ami 125 ezerbe fog kerülni, tehát szinte ugyanannyiba, mint ez az ócska PC, amivel hosszú évekig problémamentesen lehet játszani bármit és az exkluzív címekből sem maradsz ki. Ráadásul erre már a nextgen motorral fog érkezni a FIFA 14, ami sokkal jobb grafikát és fizikát ad a játékhoz, mint a PC-s vagy a jelenlegi konzolos verziók.

2013. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakd át hardver kategóriába a kérdést, ott összeraknak egy jót.
2013. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:) most amúgyse valószínű h vennénk, és azért nem jó a ps3 és ps4, mert nem csak játékhoz kell a gép hanem nethez is, csak számomra ez fontos mert az intel pentium+Nvidia Geforce 8500 gt elég gyenge
2013. aug. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!