Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik ps 3-mal...

Szerintetek melyik ps 3-mal járnék jól a sima a slim vagy a super slim?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik jobb nekem a slim tetszik de volt aki azt mondta jobb a super slim ?

2013. aug. 7. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinézet alapján nekem slim jön be jobban, de mindenkinek más tetszik, szóval a kérdés remélem nem a kinézetre irányult.

Slim szerintem jobb, mert a lemezt "bekapja", modernebb, jobb szerintem ez a módszer. De igazából ez a legnagyobb különbség, és ez elég nagy hülyeség, mert a játékot úgy is csak egyszer berakod aztán már nem is foglalkozol vele többet amíg játszol, szóval a super slim is teljesen jó.

2013. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát köszzépen én nem olyan ember vagyok hogy egyszer játszok egy játékkal utána meg le se szarom de amúgy kösz a választ
2013. aug. 7. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
egy ucco kérdés most találtam egy ps 3 slimet 320gb 1 év garival 50ft ért használtan vagy vegyem meg a super slimet 12gb újonnan 50ft ért 1 év garival
2013. aug. 7. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
egy ucco kérdés most találtam egy ps 3 slimet 320gb 1 év garival 50ft ért használtan vagy vegyem meg a super slimet 12gb újonnan 50ft ért 1 év garival?
2013. aug. 7. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:

superslim gusztustalan ps3 slim 2000-3000 jobban néz ki

meg azok "megeszik a lemezt" nem neked kell felnyitni betenni lecsukni


Illetve 2000 slim törhető

2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TaKy99 ***** válasza:
a 12GB-ost felejtsd el. semmire nem elég! min 160-ast vegyél.
2013. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!