Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty World at War...

Call of Duty World at War multi (? )

Figyelt kérdés
a kérdésem a következő lenne: az online módba hogyan tudok magyar játékosokat találni? mert biztos vannak de én még 1el sem találkoztam. és az egyszemélyes hadsereg elég unalmas:) de nem ismerem annyira a gamet hogy tudjam hogy találom meg őket. csak véletlenszerűen beléjük futok? vagy van más módja is? (ha esetleg te is játszol és utálsz szolozni akkor írd hogyan talállak meg.)

2013. aug. 6. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tudod az online nevüket, akkor csak friend-be rájuk keresel, ha nem tudod a nevüket akkor csak jársz serverekre és talán ott találsz (pl. lehet találni magyar szervereket is--- [link] ---- nem olyan sok mint gondoltam) akkor feljársz máshova és reménykedsz a csodában :D
2013. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xfire és ott a magyar szerverek...
2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!