Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki meg tudná adni a...

Valaki meg tudná adni a skyrim magyarítás tesztelői változatot?

Figyelt kérdés
Csak a letöltési link és a kód kéne, mert már az ujjaimat rágom annyira szeretnék vele játszani, és alapjáraton értem a játékot de ahhoz hogy átéljem az élményt magasabb szinten kéne angolt tudnom, így magyarításra tudok csak támaszkodni és nagyon kéne, már csak le van fordítva aminek nagyon örülök és tiszteltem nekik, de nem adják ki. :( Ezért ha valaki tesztel és megszán az küldj el a dolgokat :) köszönöm

2013. aug. 6. 17:51
 1/8 Nayal ***** válasza:
Nem szabad terjeszteni szal besz*ptad. Miért nem jelentkeztél a tesztelésre? Volt rá 1 hónapod.
2013. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csori96 ***** válasza:
Ha eddig bírtál várni, akkor szerintem kibírod még ezt a kicsit. :)
2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Beta tesztet nem lehet forgalmazni!!!

Annyit elmondhatok, hogy nagyon jó lett a magyarítás! :)

Szerintem szeptember, október körül tölthető. Addig már kibírod.

Amúgy munka van vele, nem csak élvezni kell, hanem figyelni és jelenteni is!

2013. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Istenem ez a válasz hogy "volt rá 1 hónapod" ez a leg idegesítőb kis nyomorék hozzá szólás...midnennüt ez van,és ha ő is mint én csak most fedezte fel a játékot ?Eddig nem is néztem utánna csak 1-2 gyereken keresztül hallotam róla,kb akkor tettem fel mikor lezárták a jelentkezési időszakot... De neeem erre nem kel gondolni volt rá 1 hónapom....
2013. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
FUS RO DAH!!!
2013. aug. 10. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy 2011 játék, aminek hatalmas hype-ja volt. A csapból is a térd meg a nyílvessző esete folyt. FUS RO DAH-zot még a 10 éves Pistike is. Mindenhol paródiák voltak. Remixelték a fő dalt is híresebb emberek. Melyik barlangba éltél, hogy most fedezted fel?
2013. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig is tudtam, mikor kijött játszottam veled úgy 7-es szintig de ott megakadtam mert nem tudok olyan jól angolul és onnan már nehezebbek a dolgok és nem értettem így vártam a magyarítást...
2013. aug. 11. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy megírtam már sokáig nem kell várni max 2 hónap! A beta magyarítást viszont egy tesztelő sem fogja kiadni! Várnod kell sajnos.

Egy tesztelő ;-)

2013. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!