Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AKi ért A Tőr ninjához (Metin2...

Tamás Urbán kérdése:

AKi ért A Tőr ninjához (Metin2 Szerverek ) az Segitene? (LENT)

Figyelt kérdés
Valaki segí☺ene a pvp tőr ninja kifejlesztésehez optokra lennék kiváncsi :D Előre is köszönöm

2013. aug. 5. 11:48
 1/6 PriKillerZelee válasza:
Sé ért tutsz venni opt hozzáadot és kicserélőt.. megéri !
2013. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már leírtam itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4675659-a..


Ugyan az kell mitn mentára, nincs különbség semmi... Ugyan az a pvp-s ékszer kell midnen kasztra; a különbség csak annyi, hogy tőr ninjának lélektelen kés kell dupla demis, míg mentának triton. Ennyi ak ülönbség semmi más, ugyan úgy sok TP, sok félember, sok def kell.

2013. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Na hát leírom az eddigi tapasztalataimat.Én 4 évig metineztem,leginkább a sima Metin2-vel,aztán a Metin2Mesterrel.Ugye pvphez az 5 optban célszerű ha benne van a mozgás képesség (már amiben lehet),ez erősíti a ninja skilljeit.Szerintem fontos ha van sok ájulás,mivel a tőr ninja sokat üt kevés idő alatt,jó ha ájulást tud kelteni.Én régen úgy csináltam,hogy vettem kínai tüzijátékot is mellé,és pvp előtt elsütöttem,ezzel szinte biztos ájulást nyomsz az ellenfeledre,de hasznos ha van a cuccokban alapból.Szerintem fontos még egy ninjának,hogy erős legyen a mérge,én még ezt is fejlesztettem az 5 opton belül.Nos 6-7.optban a legjobb ha duplás a fegyvered (5% védelem,10% elleni erő),de sajnos ez csak egy kaszt ellen jó,szóval célszerű ha van több fegyvered.Pvpben én így harcoltam ezekkel az optokkal:Leshely,méreg,aztán ütöttem és ájulás,ezután pedig már csak rányomtam a többi skillt és nyertem.Remélem tudtam segíteni!Máshogy optolva is lehet erős egy tőrninja pvpben,ez csak az én tippem volt!Sok sikert a jövőben!

WaP.

2013. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

WaP:


"mozgás képesség" bónusz már nincs, azt már átnevezték "ügyesség"-re. De igazad van, az ÜGY az növeli a ninja skilljeit. Míg a harcosét az erő növeli, a ninjáét az ügy. Fordítva nem igaz, mivel harcosét az ügy nem növeli, ahogy a ninjáét se az erő. De úgy gondolom az "ÜGY" nem a fő opt, csak mellékes. A lényeg a sok TP, sok kard védelem, és sok félember. Ha ezek megvannak, akkor persze ezek mellé jó ha van ájulás, mérgezés, ügy, de ez már csak részlet kérdés.

2013. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen,lehet már nem mozgás képesség:) Már pár éve abbahagytam a metint!:) Szerintem elég lényeges a ninjának a mozgás képesség,mint a harcosnak az erő pl.A kard def pedig szerintem akkor lényeges ha kardos kaszttal szemben harcolsz.De mondjuk egy sámán ellen nem kell a kard def.Akkor már rakhat bele tőr defet is,vagy legyező defet.

WaP

2013. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"pl.A kard def pedig szerintem akkor lényeges ha kardos kaszttal szemben harcolsz.De mondjuk egy sámán ellen nem kell a kard def.Akkor már rakhat bele tőr defet is,vagy legyező defet."


Igen a kard def az a testi warik és a WP surák ellen hatásos csak:---> De azokból van a legtöbb, így nyilván arra kell építeni elsősorban! Tőr ninják ellen tőr def kell, menták ellen kétkezes def, sámánok és BM sura ellen pedig mágia ellenállás!


Viszont a legyező def semmire nem jó, mivel a sámán skilljei mágikusak, a legyező def pedig csak a fizikai támadás ellen védene, azaz ha "ütögetne", ami nem jellemző, tehát a harang és a legyező védelem is egyaránt haszontalan opt. Sámik ellen mágia def kell, az pedig alapból van is a feketevas vértben.

2013. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!