Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Olyan skin...

League of legends Olyan skin amit csak te látsz a többiek nem. Mondták már hogy létezik de még sehol se láttam a linkjét Valaki betudná linkelni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mykola ***** válasza:
Bocs de szerintem ez pofátlanság. Egy ingyenes játékban ilyet csinálni :S
2013. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mykola ***** válasza:
Sőt úgy tudom ban is járhat érte, de nyugodtan nézz utána.
2013. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jár érte, mivel csak te látod ezeket a skineket, ilyen külsős mod-olások engedtek a LOL -ban, valaki a HUL-t alakítja át pl. Mások számára olyan mint ha alapskinnel játszana és semmit sem vesznek belőle észre és semmi előnyt sem ad a használójának ezért engedélyezett.
2013. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy admin mondta hogy legális
2013. aug. 9. 13:01
 6/6 A kérdező kommentje:
És pontosan csak azért te látod... mert csak a te gépeden néz ki máshogy az egész mivel a te lol adataidat állitja be pl amikor gta-san andreasba berakod a magyarositást (leötltöd a magyar txt- és kicseréled az egyik többivel.. pl spanyol.. rányomsz a spanyolra és minden magyar lesz mivel csak átalakitottad... bár kicsit más de ha ezt elmondom meglehet érteni...
2013. aug. 31. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!