Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Euro Truck Simulator 2-ben...

A Euro Truck Simulator 2-ben miért nem működik a rádió?

Figyelt kérdés

Több rádiót is bemásoltam a live.streams.sii fájlba, de ha elindítom a játék közben őket, lefagy a játék és csak a restart segít.

pl.:

stream_data[0]:

" [link]

így néz ki

Az 1.4.8-as patch-el játszok. Egyébként az alapértelmezett rádiók közül is csak egyszer működött valamelyik.

Pls valaki segítsen.



2013. aug. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
De ha a legújabb patchel játszol, akkor miért kell bármilyen sii fájlba írogatni? Úgy emlékszem, hogy csak belépsz a játékba és ott be tudod másolni a linkjét a rádiónak...
2013. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tévedtem, igazad van. Bele kell írni. De csak akkor működik, ha egyszer már beléptél a játékba és ráklikkeltél a frissítés az internetről gombra. Akkor hozza létre a fájl és abba kell beleírni.


Én most kipróbáltam és működött. Ezt másoltam be a fájlba legalulra:


stream_data[196]: " [link]


Ügyelj arra, hogy a kapcsos zárójel a legalján megmaradjon és legyen egy szóköz a stream_data előtt.

2013. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A hangbeállításoknál vissza kellett vennem 96000 Hz-re így most már lehet hallani bármelyik rádiót kivéve a Rádió1-t, amit szintén beillesztettem, de a játék lehet nem támogatja az mp3 stream-t, mert nem játsza le.

Így néz ki:

stream_data[196]: " [link]

2013. aug. 5. 16:17
 4/5 anonim válasza:

stream_data[196]: " [link]

ezt melyik mappába kell betenni?

Nem vagyok valami profi, ha ilyenről van szó...

Előre is köszi mindenkinek.

2015. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lszmatyi2006 válasza:
A Dokumentumok\Euro Truck simulator 2\live_streams.sii fájlba kell beletenni.
2016. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!