Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BAttlefield 3 alapjáték?

BAttlefield 3 alapjáték?

Figyelt kérdés

Most szeretném megvenni a battlefield 3 alapjátékát az 576-ban 5.000Ft. A premium edition-t szerettem volna, de nagyon sajnálok játékra 9.000 forintot.


Kérdésem: Mit nyújt a sima alapjáték? Kérem minél részletesebben,pl: lehet benne tankozni(példa volt) olyanoktól akik játszanak vele.


Nagyon sokat keresgéltem a neten, de ilyen leírásokat nem találtam konkrétan, kérlek segítsetek. Nagyon szépen köszönöm előre is.



2013. aug. 4. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak meg kellett volna nyitnod mindkét verzió adatlapját.

Premium edition:

- Battlefield 3 alapjáték,

- Battlefield 3 Premium tagság (letöltési kód, öt digitális kiegészítőhöz hozzáféréssel, a még meg nem jelentek esetében akkor, amikor azok elérhetővé válnak),

- Battlefield 3 Multiplayer Head-Start kit (15 különböző fegyver, kütyü és járműfejlesztés)


A simában értelem szerűen csak az "alap" játék van benne.

2013. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Félreértettél, vagy rosszul fogalmaztam.


Ezeket tudom, de részletesen szeretnék infót kapni, hogy mit tudok az alapjátékban csinálni, konkrétumokat, mennyivel szenvedősebb mint a prémium, mennyivel rosszabbak a fegyverek ha rosszabbak, meg ilyeneket :) De azért köszönöm

2013. aug. 4. 00:47
 3/14 anonim ***** válasza:
A játékmenet ugyan az. Csak a Premium Editionhoz megkapod azt amit az első írt. Azon kívül semmi más.
2013. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb az alapjáték csak sokkal kevesebb.

Lemaradsz egy rakat pályáról, játékmódról, fegyverről.

2013. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Most már nagyon ott vagyok, hogy prémium lesz.


Megéri a prémium? Illetve 1 hülye kérdés, amire sehol nem találtam választ: Pl: XY kiegészítőben adnak 1 új fegyvert, akkor azt a fegyvert más kiegészítőben is elérem már?

2013. aug. 4. 11:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Megéri. Mindenhonnan eléred a fegyvereket.
2013. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor P.E. lesz.


Utolsó kérdésem: Ti, akik játszotok, milyen jövőt josoltok a BF3-nak? Sokan játszanak még rajta? És előreláthatóan meddig fognak még játszani? :)

2013. aug. 4. 12:39
 8/14 anonim válasza:
igen nagyon sokan játszanak még rajta és még játszani is fognak 1 darabig ;) nem mindenkinek lesz meg rögtön a BF4
2013. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ahogyan elnéztem, a BF4 nem lesz akkora szám, mint anno a BF3 volt, jó meg minden, de szerintem túl hamar jött, vagy nemtudom.
2013. aug. 5. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is nem rég vettem BF3 at de én csak alapot vettem, mert csak ideiglenesen játszok vele amig ki nem jön a Call of duty ghosts, szerintem a bf4 multija már uncsi les, olyan mint a bf3, csak annyi hogy kicsivel jobb mappok meg fegyók.
2013. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!