Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg xbox-360-ra Assassin's Creed 3 vagy a Call of Duty Black Ops 2?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én kijátszottam mind kettőt de szerintem megfizetendő a codot venni a multi miatt mert több órát bele lehet ölni mint az ac-ba
2013. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézzél meg gameplayt, és amelyik jobban tetszik.
2013. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A black ops 2-nek nagyon jó a multija, az Ac3-nak nagyon jó a story-ja szép tájak stb... Neked dönteni.
2013. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked kell dönteni*
2013. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó game, és ahogy az elöttem lévők mondták a black ops 2-nek a multi része jó az AC-nak meg a single-része. Én mindkettővel játszottam, és szerintem azért az AC egy hangya lábnyival jobb, és nem olyan rossz annak a multija, csak türelmesnek kell lenni benne. A black ops 2 nálam azért került az AC alá, mert én amúgy sem szeretem a CoD-ot, és nekem annyira nem jön be ez a mész és lősz tipusú játékmenet, de ahogy látod, nem szeretem a CoD-ot és mégis élvezem a black ops 2-őt. Ha az eddigi CoD részekkel játszottál akkor a black ops 2-t vedd meg, mert ki merem jelenteni hogy ez lett a legjobb része a sorozatnak. Ha meg több időd van, (ami kell az AC-hoz) és egyszer nem játszottál CoD-al akkor inkább az AC-t vedd meg mert a CoD multijában halálra gyaláznának mint engem :D és ez elég idegesítő tud lenni (mondjuk már belejöttem) de ezt neked kell eldönteni. Mindenki a saját szemszögéből ír neked választ, és az is csak segítség neked, hogy melyiknek mi az előnye hátránya. Döntsd el ezt te melyiket szeretnéd jobban, mert mi nem tudhatjuk neked mi az ízlésed, mi jön be jobban :) .
2013. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért aláztak szét mert írdatlanul low vagy , férre téve a komolyságot a cod nak a multik közül a 4 ik része a legjobb punk tum oda kell igazán skill a többi csak baba csata ennyi
2013. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!