Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead 2-ben, melyik...

Left 4 Dead 2-ben, melyik parancsal lehet előhozni az fps számot, hogy látható legyen hány fps-em van, és melyikkel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kimész futni es látod...
2013. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez még poénnak is szar volt, és ráadásul semmi értelme. Meg legfőbb kép olyan ne írogasson már ide, aki még írni sem tud. Először járd ki az első osztályt és, gyere vissza, ha már elértél legalább 80 IQ pontot.
2013. aug. 16. 05:23
 3/11 anonim ***** válasza:
(Y) Na fiam, kezdjük csak ott, hogy a válaszod, alapján 16évesnél nem vagy több. Így kérlek add meg a tiszteletet, és ne poffázál taknyos gyerekként! Másodjára, meg a saját érdekedben mondtam, KIS PÖCSÖS! szerintem te menj vissza, mert egy normálisan, megfogalmazott mondatott nem tudsz összehozni! A szüleid biztos büszkék lehetnek rád ;) Menj játssz csak tovább ezzel a szarral! :D Istenem...Mekkora nyomorék gyerekek vannak ebben a mai világban...nem baj, ezt is át kell vészelni...
2013. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te most magadhoz beszélsz?
2013. aug. 17. 05:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, hozzad. Ugyanis ha nem enljeszel te válaszoltál, és most én is. Na tessék, inkabb mrnj futni. Vagy remelem beledoglesz az FPS jatekodba! 😉
2013. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hozzám? Oké. Akkor mégis csak a tükörképedhez beszélsz. Meglátszik rajtad az alacsony értelmi szint ;)
2013. aug. 17. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Igenis uram. 😊 Te tetted fel a kérdést, igy neked válaszoltam nagyokos. Ha Ennyire okosnak érzed magad, miert nem kérdezed meg a szuleidet? Biztos fontos kérdés és erdekli oket😊
2013. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon utálhatod a tükörképed, ha folyamatosan ócsárolod.
2013. aug. 17. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Tessek uram? 😊 én hozzad beszelek tokos.
2013. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ekkora sotet gyereket 😃😃😃😃 te tanultál magyar nyelvtant? Szerintem kezd ujra értelmezni. A kérdésem az volt, hogy 'magadhoz beszelsz?' mondom: 'Nem, hozzad.' a vessző tudod mit jelent? Menjél,jatsszal az fps jatekoddal, bar ne is tudnek ilyen degeneralt szarosokrol. Szegeny szulied, mit élhetnek at...
2013. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!