Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van magyar klán TERA- ban?

Van magyar klán TERA- ban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

minden jatekban talalsz magyarokat

de 1 ilyen kerdesnel nem artana ha kiirnad hogy milyen szeron jatszol

2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem játszok rendesen, csak próbálgattam a kasztokat. És szeretnék olyan szerverre menni ahol vannak magyarok is.
2013. aug. 1. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
van. Arcadia-n vagyok, nem egy magyar guild van. Én is egy ilyenben vagyok bent.
2013. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eglsz játékot nem ajánlom, max szinten hamar megunod, nagyon monoton. Ha ingyenes játékkal akarsz kezdeni akkor inkább RIFT-et próbált, abban több mindent tudsz csinálni, és ott ha jól tudom vannak Árnyjárók, szal találsz magyarokat.
2013. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mik azok az "Árnyjárók"?
2013. aug. 1. 10:23
 6/12 anonim válasza:

Árnyjárok a klán neve abban vagyok én is

Ui: rift sokkal jobb mint a tera nem tudom megunni :D

2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja :D

Hát majd lehet kipróbálom. Egyelőre tetszik a TERA.

Amúgy valaki nem tud még ilyen non-targetes mmorpg-t?

A RiderZ- t ismerem még. És ha lehet ne az az instás legyen mint pl a C9, hanem ez a nyílt világú.

2013. aug. 1. 10:55
 8/12 anonim ***** válasza:
De, jönni fog a Blade & Soul, európába lehet jövő év elején lesz. Bejelentették a Monster Hunter Online-t is ami videók alapján brutálisan jól néz ki, persze ezekkel az a gond hogy itt is az endgame fog dönteni hogy mennyire jó az egész, ahogy a Tera esetében. Bár azért a B&S-ban is vannak jó dolgok, és baromi jól hangzó kasztok, de egyenlőre csak találgatok mert a koreai szerverre nem jutottam fel.
2013. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én játdzottam a Blade & Souls al jó kis játék de abba hagytam mert nemtudok kóreaiul meg japánul de vittem egy darabig :D
2013. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Blade & Soul-al játszottam tört kóreai szerveren nagyon jó játék megéri majd kipróbálni!!

ui.:kóreaiul nehéz játszani vele xd....

2014. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!