Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondana olyan Pc...

Valaki mondana olyan Pc játékot amelyikben sztárként élhetek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sims 3
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 29. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hármas, ez a játékok lényege, hogy az igényeket kiszolgálják és szórakoztassanak.


Egy Star Wars játékban miért akarsz rohadt jedi lenni? Háborús játékokban miért katonáskodsz, miért nem a való életben dolgozol ezért? Miért mersz játszani autós vagy versenyzős játékokkal, miért nem a való életben akarsz pilóta lenni? Nevetséges dolgokon ne veszekedjünk már vagy szóljuk le a másikat ezért.

2013. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves ötös,mi bajod van?

Tudom,mi a lényege az ilyen jàtekoknak,azert hatódtam meg,hogy valakinek ez a vàgya.

2013. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rohadjak meg ha Hitmannel vagy Assasins Creeddel szeretek játszani akkor fejvadász akarok lenni, de inkább menekülök? Tudod mit akkor leszek fejvadász és mostantól kereslek téged kedves négyeske.

Mondjuk szeretem az Elder Scrolss sorozatot is. És varázsló tényleg szeretnék lenni. Elmondanád, hogy lehetek az???


Amúgy a kérdésre válaszolva valószínűleg a Sims 3 a legjobb ilyen játék.

2013. júl. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!