Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felraktam a chrome nevű...

Felraktam a chrome nevű játékot, de nem tudok vele játszani? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Felraktam a chrome nevű játékot, win7 64 -esre, nem működött, átállítottam kompatibilitást win xp, de feketeképernyő és kilép, egy idő után egy chromeengine2. dll nevű fájlt nem talált, letöltöttem de utána egy újabb fájlt hiányolt. Mit csináljak, hogy játszhassak vel?

#Chrome #.dll #chromeengine2.dll
2013. júl. 29. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de valahogy mindenképp oldd meg, mert ennek a játéknak a magyar szinkronja egy kincs. Kedvenc beszólásaim a "Qurva katonák baszkurálják a qurva rádiónk a qurva nagy fekete adóvevőikkel" és a "JAJJ, ÚRISTEN, ELTALÁLTAK!" felkiáltás a sebesült katonáktól, olyan beleéléssel, mintha épp krumplit pucoltak volna, mikor felvették a szöveget.
2013. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 holnap megveszem ezt a játékot :D
2013. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen az eredeti magyar szinkronos volt meg, és a nosztalgia kedvéért szeretnék újra játszani vele csak eltört az egyik cd, ez pedig nem megy
2013. júl. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!