Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki ismer ilyesmit tudna...

Aki ismer ilyesmit tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan játékot keresek, ami leköt..

A probléma az, hogy halál gyenge a gépem, egy viszonylag régi laptop, amiben gyakorlatilag még nincs videókártya, ezért csak a ultralowgraph játékokat viszi el élvezhetően.. Ebből következően pedig, régi klasszikusokat keresek, amik lekötik az embert.. Stratégiai, MMORPG, vagy valami lowgraph multit.. ha tudtok segíteni.. pls:)


2013. júl. 29. 14:24
 1/2 Zeu ***** válasza:

Az mmorpg-k általában gépigényesek, azt nem hiszem hogy találsz.


Stratégia ügyben már teljesen más a helyzet, a legjobb ilyen játékok régiek :) Nem tudom mennyire menjek vissza, de jó pl a rome total war, age of empires 3 (gondolom a régebbiek is), rise of nations (kb így haladunk visszafelé időben), és ha tényleg nagyon messzire akarunk visszanyúlni akkor imperium galactica 1. A történelem legjobb stratégiája szerintem, ráadásul magyar fejlesztésű :D mondjuk a beszerzése több mint nehézkes, nekem nem sikerült XD

2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sKillEr96 ***** válasza:

Diablo 1-2

Gothic 1-2

Starcraft

N the way of the ninja

Amorphous +

Guitar Hero 3

FoFiX


Ezeknek nagyon minimum a graf. kari igényük.

2013. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!