Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 Playstation 3...

Battlefield 3 Playstation 3 multiplayer kód visszavonva?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy az EA visszavonta a kódokat, tehát úgy lehet multizni BF3-al hogy nem kér kódot. Nekem tehát ez azt jelentené, hogy megvehetem a játékot használtam. Ez igaz? Mármint, hogy nem kér kódot? Vagy csak én értettem félre?

2013. júl. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a jövőbeli EA játékokhoz nem lesz online aktivációs kód de a meglévőkhöz ugyanúgy kell még
2013. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Do I still need an Online Pass to play multiplayer games online?

For new EA titles, Online Pass will no longer be needed or included. Additionally, we are in the process of eliminating Online Pass requirements from existing EA games. This process will take several weeks. For some games, the prompt to enter an Online Pass code will no longer appear; for others, you will still need to download and install an Online Pass, but they will be available free of charge from the Xbox LIVE Marketplace or PlayStation Store."

2013. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!