Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban, hogyan lehet...

A Sims 3-ban, hogyan lehet esküvőt tartani? Egyáltalán, hogyan lehet, azt, hogy a fiú megkérje a lány kezét?

Figyelt kérdés
SÜRGŐSEN KÉNE A VÁLASZ!!!!

2013. júl. 29. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt a Google már választ adott volna.

Először az kell h nagyon jó legyen a kapcsolatuk, utána a romantikus vagymi menüpontban van olyan h járjanak együtt, aztán kérje meg a kezét. Esküvő lehet kétféleképpen:

1)ugyanott megkeresed a házasodjanak meg menüpontot és kész

2)szabadtéri cuccok közül veszel egy boltív kinézetű esküvői kapu-szerűséget, arra ráklikkelsz és házasodjanak meg, ekkor átöltöznek ünneplőbe és odamennek megházasodni. Ehhez rendezhetsz bulit is.

2013. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, hogy az eskűvői bolt ív simpoint-ba kerül, én nem tudom megvenni :(
2013. aug. 11. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
van amolyan is
2013. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen?
2013. aug. 15. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Na vajon?

Ami nem simpontos...

2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem találom. Ha olyan jól tudod, akkor légyszíves mond meg, hogy hol van.
2013. aug. 16. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
egyszer már leírtam a legelső kommentben... a játékot meg csak azért nem fogom elindítani h még pontosabban megtudjam mondani, pl ezen az oldalon is itt van: [link]
2013. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
segíítsetek, nekem még boltív sincsen. A funkciók szerinti rendezésnél, a szórakozásnál van egy olyan fül, hogy "bulik" és itt elvileg különböző dolgokat tudunk megvenni, de nekem csak a büfé asztalt, a tortát, a lufit és a bárpultot jeleníti meg. ez most miért van?
2015. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
esküvői boltív vásárlás módban a szabadtéri szekcióban a rögbi vagy mittomén ilyen amerikai focilabdánál van.
2016. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem tálalom!!!
2018. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!