Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Dawnguard bugok, mit...

Skyrim Dawnguard bugok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem a Dawnguard küldetéseit, de sajnos tele van bugokkal, pedig még épp hogy elkezdtem:

- A számszeríjat nem lehet használni.Amikor használni akarom csak bele lóg a fejembe és semmit nem csinál ha támadni akarok, ráadásul még a többi NPC sem tudja használni.

-A gargoyle halála is hibás. Amikor meghal Úgy viselkedik mint aki meghalt, de közbe ugyanúgy néz ki mint rendesen.(Áll, mozog stb...)

-Az eddigi legnagyobb hiba az, hogy miután visszautasítom Lord Harkon ajánlatát, nem csinál semmit csak ott áll egy helybe. Nem fejeződik be a "Bloodlline" küldetés, ki menni se tudok, mert kulcs kell hozzá. Próbáltam konzollal is, de sehogy nem tudom elkezdeni a következő küldetést.

-Hogyha pedig elfogadom az ajánlatot, akkor elkezdődik a tréning. De azt se tudom befejezni, mert a vámpír lord forma is teljesen be van bugzódva: Lebeg a föld felett, Nem tud semmilyen támadást használni. A tréningbe ott akadok el amikor azt mondja szálljak le(vagy fel?) a földre.

Mit csináljak?(Már az is elég lenne ha a küldetés menne...)



2013. júl. 27. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1 hete vettem meg a Skyrim legendary Editiont Xbox360-ra nem tapasztaltam ilyen jellegű problémákat.

Ha PC-n tolod akkor keress patch-et hozzá,vagy a hivatalos oldalról vedd meg a DLC-t szerintem megéri,mert nagyon jó, és Dragonborn DLC is nagyon bejövős.

2013. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!