Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben mennyire fontos...

A Skyrimben mennyire fontos az hogy milyen páncélt viselek ijjázkodáshoz?

Figyelt kérdés

bejojásolja a páncélom hogy mennyire erős/pontos lövést tudok leadni egy íjjal?

EGY MÁSIK KÉRDÉSEM IS LENNE:A sárkány okádása és egyéb varázslatok ellen használ a pajzs?


2013. júl. 27. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Páncél csak annyira befolyásol, hogy jó ha olyat hordasz ami ad bónuszt az archeryre (talán dark brotherhoodos vagy thieves guild adja azt), pajzsból meg van +15 / +25% tűz ellenállásos, első sárkány ölése előtt vagy után kapsz egy olyat.
2013. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát nemszámít hogy nehézpáncél vagy könnyűpáncél?
2013. júl. 27. 14:54
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor miértelme a könnyűnek és a nehéznek?
2013. júl. 27. 14:58
 4/5 sKillEr96 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A nehézpáncél többet véd és nagyobb a súlya, emellett jobban lassítja a karaktert a mozgásban (a megfelelő Perk hiányában), mint a könnyű páncél. Nem tudom, hogy a támadási sebességet befolyásolja-e. Ami esetleg még különbség, hogy nehézpáncélnál van 1-2 nagyon jó Perk, de szerintem nem kellene befolyásolnia a karakter íjjal való támadási sebességét. Emellett a pajzs (azon kívül, amit már leírtak előttem, a bónuszok), van egy Perk a Block Skillen belül, nem tudom mi a neve, az még rádob asszem 25-50%-ot elemi ellenállásra miközben pajzzsal védesz, azt hiszem, 50-es Block kell hozzá.

Remélem, segítettem.

2013. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!